Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a következő...

Mi a véleményetek a következő nevekről? (bővebben lent, köszi)

Figyelt kérdés

Na szóval lehet hogy nem jó kategória de nem találtam jobbat :).

A nevek:

Ferenc, Adolf, Heinrich (Henrik)

Gizella, Éva, Erzsébet, Klára


köszi:)


2010. márc. 28. 16:50
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Ezeknek a neveknek a többsége vagy tömegnév, vagy nagyon "régies", szóval olyan, hogy pl rengeteg nagymamit Erzsébetnek, Klárának hívnak és én például nagyon nem szívesen viselnék ilyen nevet így 18 éves fejjel, örülök neki, hogy nem kaptam ilyesmi nevet anno. A Ferenc név is olyan, hogy rengeteg van belőle és az is az édesapám korosztályában... Az Adolf és Hienrich név nekem olyan durván csengő, nem szimpatikus. A Gizella szintén durván hangzik és a hideg ráz ki tőle:S Az Éva.. Évából is rengeteg, de rengeteg van, viszont arról valamilyen kecsesség és báj jut eszembe, egy határozott nő... Szóval az még úgy elmegy:D
2010. márc. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Nekem a Klara tetszik. Nincs belole sok, az biztos. A fiu nevek, amiket irtal, nagyon nem jonnek be. En Adolf meg ilyen neveket nem adnek tortenelmi okokbol. Annak a szegeny gyereknek milyen torturan kellene atmenni az iskolaban? Ez nem egyszeruen egy gyerekkorban csufolhato nev, hanem annyira rossz, hogy felnott koraban is megkapna erte a rossz szavakat. Olyan nevet valassz a gyerekednek, amilyet te magadon is el tudnal viselni. Szerinted ha a fiad ugyved lesz vagy orvos es mondjuk van egy lista tele nevekkel, felhivna valaki ilyen nevvel? Ismeretlenul, o lenne az utolso, akit hivnek.
2010. márc. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Nekem a Ferenc az Éva és a Klára nevek tetszenek.
2010. márc. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
A Klára tetszik. Engem is úgy hívnak és soha nem volt vele bajom, különeges és ritka név. Bár lehet hogy az öregek között minden nénit így hívnak de én nem sok öreg embert ismerek. A fiatal korosztályban senkivel nem találkoztam akit így hívnának. És senki nem csúfolt érte vagy ilyesmi.
2010. márc. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
17:25 ös vok. A Klárára én azért mondtam, hogy az idősebb nénik, mivel az én környezetemben ezt tapasztalom:D Kb 7 Klára nevű ismerősöm van és mind idősebb, a nagymamám barátosnői:D, vagy épp egyik tanárom az iskolában:D Fiatalabb Klárához nekem személy szerint még nem volt szerencsés, ezért ez a véleményem:D
2010. márc. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
szerencsém*
2010. márc. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Ferenc: elmegy

Adolf: nem tetszik

Henrik: elmegy


Gizella: nem tetszik ('Gizi')

Éva: elmegy

Erzsébet: nem tetszik

Klára: elmegy

2010. márc. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
a klára jó, a többi ultragáz.
2010. márc. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Ferenc és Éva, a többi fffffhú hát nekem gáz, bocsi! A ferenc is csak úgy tetszik, hogy Feca és az Éva meg úgy, hogy Vica. Szóval a becézett változatok jönnek be. :)
2010. márc. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

A Ferenc és az Éva nagyon közel áll hozzám, lehet, hogy ezért tetszenek annyira.

A többi nekem nem tetszik.

2010. ápr. 14. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!