Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Sürgősen le kéne állítanom...

Sürgősen le kéne állítanom magam, ez már beteges. Légyszíves Tanács? Ötlet? Köszönöm.

Figyelt kérdés

Mostanában úgy érzem, hogy túlságosan is rajongok a barátomért, és betegesen szeretem , és betegesen ragaszkodom hozzá, és sajnos betegesen féltékeny vagyok rá.:S

minden kis hülyeségen felidegesítem magam, folyton azt igénylem, hogy rajtam lógjon vagy én lógjak rajta... nem értem meg amikor más dolga is van.

tisztában vagyok azzal, hogy le kéne állnom, de nem megy. kérlek segítsetek, hogyan vegyek viszább magamból...?

Ő szerete engem... de én már beteges vagyok:S és már engem zavar amit csinálok.


2010. márc. 28. 15:18
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a tanácsokat.

6hónapja vagyunk együtt.

tegnap szerelmet vallott nekem, leült velem szemben az ágyamra belenézett a szemembe, megfogta a kezem és ezt mondta, közben könnyes volt a szeme: "Amióta beléptél az életembe csak érted élek, te vagy a nappalom, te vagy az éjszakám, te vagy a mindenem. Amikor nem látlak ugy érzem, hogy nem élek, csak vagyok a világban, és amikor naponta találkozunk, akkor csak arra a pár órára élek amíg láthatlak, és a karjaimba zárhatlak.

Körülötted forog minden gondolatom, veled kelek és veled fekszem, ha kérnéd az életemet eldobnám érted, ha kérnéd a csillagokat is lehoznám neked az égről, csak hogy boldog légy.

Érted tanulok jól, nem magamért mert akkor le*arnám, érted tanulok, hogy jövőre egy suliba járhassunk.

Amikor lehunyom a szemem a te szemedet látom magam előtt. folyton arra gondolok hogy hol avgy hogyvagy mit csinálhatsz.

veled szeretnék meghalni, veled szertenék élni, fogni akarom a kezed, veled akarok élni, veled képzelem el a jövőmet, veled akarok családot alapítani, és ez az érzés bennem napról napra erősebb. Senki más nemkell nekem csak TE! Amióta együtt vagyunk, azóta nekem más nem volt az életemben csak TE! Kérlek értsd már meg, hogy SZERETLEK"

2010. márc. 28. 15:41
 12/18 A kérdező kommentje:
És még rengeteg dolgot mondott, kb 20 percen át csak mondta-mondta-mondta, és közben fogta az állam hogy a szemébe nézzek:$
2010. márc. 28. 15:43
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Amiket leírtál,én a helyedben teljesen nyugodt lennék a fiúval kapcsolatban.Van bennem is nagyon picikét ebből,hogy azt szeretném hogy állandóan keressen,de próbálom magamban elfojtani.Utánaolvastam tegnap ennek,társfüggőség is lehet ez,ami el tud durvulni.Ennek hátterében vagy az áll hogy az ember kiskorában nem kapott elég szeretetet,és most szeretethiányos,vagy az ellentéte,hogy túlságosan körberajongták.
2010. márc. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
és ezt így, szóról szóra megjegyezted :P?
2010. márc. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
65%
Hát nemtom ha egy fiú így nyáladzik, az már több mint gyanús! Annak tuti biztos oka van!
2010. márc. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
nem kell rögtön a legrosszabbra gondolni, lehet simán ilyen nyálas a stílusa. nekem nem jön be, de ha a kérdezőnek tetszik, egészségére :)
2010. márc. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

az Ő stílusa ilyen, fiú létére kimondja azt, amit érez, és ki is mutatja. a kezdetek óta ilyen.

de miért gyanús? megcsalhat, vagy mi?

2010. márc. 28. 16:49
 18/18 anonim ***** válasza:
Jaj, dehogy csal meg... fejezd be a féltékenykedést, és a "csimpaszkodást", és azt hogy folyamatosan azzal szekálod szerencsétlent, hogy szeretsz-e, bizonyítsd, stb..így hamarosan el fogod veszteni, ne legyen igazam, de elég valószínű:S Előbb utóbb akármennyire szeret, meg fogja unni, hogy nem bízol benne, és FOLYAMATOSAN bizonyítani a kell.
2010. márc. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!