Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Sürgősen le kéne állítanom...

Sürgősen le kéne állítanom magam, ez már beteges. Légyszíves Tanács? Ötlet? Köszönöm.

Figyelt kérdés

Mostanában úgy érzem, hogy túlságosan is rajongok a barátomért, és betegesen szeretem , és betegesen ragaszkodom hozzá, és sajnos betegesen féltékeny vagyok rá.:S

minden kis hülyeségen felidegesítem magam, folyton azt igénylem, hogy rajtam lógjon vagy én lógjak rajta... nem értem meg amikor más dolga is van.

tisztában vagyok azzal, hogy le kéne állnom, de nem megy. kérlek segítsetek, hogyan vegyek viszább magamból...?

Ő szerete engem... de én már beteges vagyok:S és már engem zavar amit csinálok.


2010. márc. 28. 15:18
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:

elnézést a sok *beteges* szóért, de nemtudom máshogy jellemezni.

szeret engem, mondja is, és sűrün keres és mindennap találkozunk, de nekem több kell, és már nagyon szenvedek saját magam miatt, lassan tönkre megyek.

kérlek ne nevessetek ki. :(

2010. márc. 28. 15:20
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
hát a megoldás kézenfekvő: legyen életed rajta kívül is! ÉLJ! járj el a barátnőiddel, nevessetek jókat, sportolj, fáradj el, érezz sikerélményt! élj is, ne csak "legyél", és ez az egész beteges ragaszkodás szinte magától el fog múlni!
2010. márc. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Vágj bele egy új dologba, valamivel foglalad le magad.

Keres egy állást, lépj be valam,i szakörbe, sportolj valamit, így látod majd hogy a barátodon kívül is van élet. Tényleg nem túl egésséges ha enyire rajongsz valakiért.

2010. márc. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen.

és arra van ötletetek, hogy hogyan érhetném el hogy Ő jobban rajongjon értem, vagy hogy jobban teperjen?

2010. márc. 28. 15:28
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van az előttem szólóknak. Keress magadnak valami elfoglaltságot, mert meg fog unni előbb-utóbb a barátod ha nem hagysz neki egy kis nyugtot.
2010. márc. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
igen! azt úgy érheted el, hogy te sokkal-sokkal kevésbé tepersz =)
2010. márc. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
első vagyok, ez magával hozza a választ a következő kérdésre...minek teperjen, ha te tepersz :P?
2010. márc. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, ha nem rajongana érted eléggé, nem teperne, nem szeretne, már rég elhagyott volna...ne haragudj, hogy ezt mondom, de az emeberek nem bírják ha irányítani, korlátozni akarják őket, még ha szeretetből is.

Szerintem menj kineziológushoz/pszichológushoz, amelyik szimpatikusabb. Ne szégyelld, nem csak "hülyék" járnak oda, és ki kéne "nyomozni", hogy miért ragaszkodsz hozzá ennyire, majd azt a valamit legyőzni.

2010. márc. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi ideje vagytok együtt?

Első 3 hónap az így szokott eltelni, sajnos. A szerelem elvakít kifejezés erre a 3 hónapra értendő, és aki ebben benne van, az tudja miről beszélek. Minden a szerelem körül forog, és kissé ez ahogy Te fogalmaztál, betegessé válhat!

Legjobb ellenszer, ha nem találkoztok minden nap, és nem vagytok egymás nyakán folyamatosan. A szerelmeddel fogod "megfojtani", és a kapcsolatod is bánhatja ezt. Hagyd élni a barátod, mert megelégeli a dolgot!

2010. márc. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Na azért ez még nem tragédia. Szerelmes vagy!:)Szuper, élvezd.

Csak meg ne fojtsd. (őszintén szólva én nőként is rosszul érezném magam egy idő után hasonló viselkedéstől)

És ne féltékenykedj, a féltékenység az önbizalom hiány nem pedig a szeretet jele, mint sokan képzelik, szerintem.

2010. márc. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!