Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kérdezzem meg (újból)...

Hogyan kérdezzem meg (újból) apámat hogy ott aludhatoke a barátomnál?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok,most van egy eddig 10 hónapos kapcsolatom,előtte volt egy 19hónapos is,amikor ugyancsak nem engedték az együtt alvást,amikor itt aludt barátom külön szobába kellett lennünk!Ezzel a 10hónapossal már egyszer próbálkoztunk megkérdezni de egyből elvetette,szeretnék újrapróbálkozni,ezúttal sikerrel!Tisztában vannak vele hogy nem vagyok már szűz,bár még nem mondtam ki nekik,tudom hogy tudják,apám nagyon félt mindentől,csak lehet nincs tisztában vele hogy bármikor szexelhetünk nem csak ha ott alszok.Nekem a közös ébredés élménye hiányzik! segítsetek!
2010. márc. 28. 12:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
17 eves vagy. Ha felnottkent viselkedsz, felnottkent fognak kezelni. Ulj le apukaddal es beszelgess vele. Mondd el az erveidet, hallgasd meg az ellenerveket. A lenyeg, hogy ne vitatkozz vele hangosan. Par beszelgetes utan biztosan engedni fog.
2010. márc. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem először anyukádhoz kellene fordulnod, beszélgetni vele arról, hogy tisztában vagy a fogamzásgátlással, stb. Hogyha őt sikerül meggyőznöd, talán több esélyetek lesz ketten apukádnál. Vagy érdeklődj arról, hogy az ő fiatalkorukban hogy ment ez, anyukáddal mennyi idő után "aludtak" együtt, stb.

Sok sikert!


(Mellesleg engem sem engedtek együtt aludni anno a barátommal egészen az érettségiig, még nyári szünetben sem (18 éves koromra már 3 éve voltunk együtt). Utána viszont már semmiféle akadályt nem gördítettek elénk. Mondjuk lehet, hogy ebben annak is szerepe volt, hogy ismerték a szülők egymást...


24/L

2010. márc. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Így: "Ott aludhatok X.Y.-nál?" Másként ezt a kérdést úgy sem lehet megfogalmazni, a válasz nem a kérdés feltevésének milyenségén fog múlni. Ha nem akar elengedni, versben is, rímekkel tarkítva is megkérdezheted, akkor sem fog. Nálunk anno. ugyanez volt.
2010. márc. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
13:12,hát így nemsok esélyem lenne,mer ha tehetné 30éves koromig se engedne el! az előző hozzászólónak igaza van,érvelnem kell,nehéz eset apám,egy ilyen kérdésnél rávágja hogy nem,és akkor mehetek a ....be! de nem fogok beletörődni,ezért érdekelne hogy mit tegyek,mit mondjak!
2010. márc. 28. 13:20
 5/8 anonim ***** válasza:
13:12es vagyok. Nálunk anno ugyanez volt 18 éves korom előtt nem engedett... Aztán 18at mikor betöltöttem mondtam, hogy "na megyek" nem kérdeztem, mondtam. Már bepakolva az ajtóban és kérdezte "hová"? Mondtam a pasimhoz, holnap jövök. Azzal bezártam az ajtót. Persze anyának elmondtam, hogy menni fogok. Másnap hazamentem nem is szólt hozzám, de aztán gondolom rájött, hogy úgy is elmegyek, ha elakarok és bele törődött. Azóta többször aludt ő is nálunk össze is haverkodtak, szerintem ő már hozzá is adna :D. Ha anyukáddal megbeszéled, csak menj el, (bár 18éves korodig várnék vele) úgy sem tud már mit csinálni, ha elmész megverni meg csak nem fog. Ha meg kiabál, akkor majd meg unja.
2010. márc. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

gondoltam már erre,hogy fogom magam és elmegyek,nem érdekel!

csak attól félek hogy apám bekattan és képes kocsiba szállni és eljönni értem oda!mert tudja hol laknak.

18ig tényleg nem szeretnék várni,mert érted hova várjak mikor minden megtörtént már,és ez tényleg csak az együtt alvás élményéről szólna!És eza megverni csak nem fog és kételyes sajnos...:S:S még ilyen idősen is apró dolgok miatt elpattanhat az agya és nekem esik,volt rá példa nem rég :S

2010. márc. 28. 13:46
 7/8 anonim ***** válasza:
Hááááááát, akkor nem tudom. Mindenképpen anyukáddal kell akkor szövetségre lépned és vele kitalálni valamit. Nekem sajna nincs más ötletem.
2010. márc. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Könyörgöm, 17 éves vagy, ezek szerint nem egészen egy évet kellene várnod, hogy ne legyen balhé. Az egyáltalán nem olyan sok idő. addig meg tessék szépen keríteni egy barátnőt, aki falaz neked, hogy nála alszol időnként. Most még haza tud hurcolni, extrém esetben akár rendőrt is hívhat rád, kell ez neked? Ha igazán olyan felnőttnek érzed magad, akkor várd ki ezt a kis időt. Egy apának iszonyú megrázó a tudat, hogy a kislánya egy sráccal alszik. Nálam akkor aludt először a barátom, miután ballagtam, most nemrég mesélte apukám, hogy mennyire nehezen viselte, zavarta a tudat, egyszerűen nem ezt szokta meg. Ő is ember, jót akar neked. Próbálj meg ebbe belegondolni és ha nem muszáj, ne kínozd...
2010. márc. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!