Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért van az hogy egyesek...

Mért van az hogy egyesek utálják a testvérüket? H lehet ez vagy miért utáltátok meg egymást?

Figyelt kérdés
én nem tom de mióta az eszemet tudom imádom a tesóm!! 16 lány vok
2010. márc. 27. 19:28
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
85%
én szeretem a tesóm - igaz néha elég komolyan össze tudunk kapni, de sztem ez inkább abból fakad hogy mindketten skorpiók vagyunk.
2010. márc. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 1 húgom van. 11 év a korkülönbség, megszoktam, hogy gondoskodom róla. Mióta saját családom van, már nem "telepszem rá annyira". De ez pont jól jött ki, mert addigra már ő is felnőtt. Az ő megjegyzéseiből észreveszem, hogy néha neheztel a szüleinkre, amiért én vagyok az okos nagylány és őt még nem tartják annyira rátermettnek, önállónak. Velem szemben viszont sosem mutatja. Én szeretem és ha őt megkérdeznénk, biztos ő is ezt mondaná. Hetente többször meglátogat minket, mindkét gyereknek a keresztanyja.

Nekem két fiam van. 4 év a korkülönbség. Remélem ők is szeretni fogják egymást. Sokszor gondolok rá, hogy jobb, ha van egy lánytestvér is, mert, ha a szülők már nincsenek ők jobban összetartják a családot. Fentieket olvasva, azért látom, hogy nem mindenhol van így.

2010. márc. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
89%
Miért utálom? Mert miatta nem tudtam tovább tanulni! Voltak céljaim az érettségi után,neki semmi. Eltitkolta h terhes,csak akkor szólt amikor már nem lehetett semmit se csinálni. Muszály volt elmennem dolgozni,mert különben nem tudtunk volna megélni,tőle meg elvették volna a gyereket. Még egy éves se volt a gyerek megint terhes lett és megtartotta. kitalálta h elmegy tanulni. Végül is fel vették a fősulira,és most van neki 3 gyereke 2 diplomája( mivel gyesen volt teljesen ingyen volt neki a suli,bár azt a mai napig nem értem hogyan lett meg a diplomája),és anyu lakásába vígan elvan az élettársával. Én meg 2 helyen dolgozok,és albérletben lakom. idáig jutottam. 26/L
2010. márc. 30. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
100%
És neked miért kellet azon aggódni hogy elveszik a gyerekét? Hát már ne haragudj, én szeretem a testvéremet, de hogy az ő gyerekéért dolgozzak és áldozzam fel az életem! Egyszerűen mondhattál volna nemet!
2010. márc. 30. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
100%
23.51 vagyok. Aggódtam érte,mert a testvérem. és mikor elkezdtem dolgozni h besegítsek és meg tudjuk élni,arról volt szó h csak egy évet halasztok,és uttána mehetek tanulni. Aztán édesanyánk beteg lett,akkor az miatt se tudta, elmenni tanulni,mert vmiből meg kellett élni. tesómnak akkor már meg volt a 2. gyerek és tanult. Azt mondta azért tanul,mert dolgozni a gyerekek miatt ugyse tudna hisz picik még. Mikor édesanyám meghalt,odaköltözött a barátja is,aki miatt én úgy döntöttem h elköltözök. ő dolgozott,akkor tartsa el ő őket!
2010. márc. 31. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
100%
Most meg vagyok,ahol vagyok. Két helyen dolgozom,h meg tudjak élni. Az örökségből nem kaptam semmit. tesóm nem tud vagy nem akar sem kifizetni,sem eladni a lakást.Így jártam. És ezek után mondja azt vki is h ne utáljam a testvérem
2010. márc. 31. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos van ilyen! Hogyan is lehetne megbocsájtani egy testvérnek, hogy a saját édesanyját 17 éven át meglopta. Elvette még a temetésre szánt pénzét is, és minden hónapban a nyugdíja jelentős részét. Jelentkezzen az, aki ezt bocsánatos bűnnek tartja! Részemről nincs bocsánat! Sem életében, sem halálában!!! Kitöröltem az életemből!
2010. márc. 31. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
100%
Így van ahogy előttem páran írtátok!Megbocstani egy olyan testvérnek aki a SAJÁT vérét meglopja,hazudik neki és még ezt ki is magyarázza ...nő létére iszik...és be sem ismeri!Több családi összejövetelre,részegen jelenik meg!!A saját szülőanyját becsapja,a gyerekeiből él akik kiskorúak...szánalmas!
2010. márc. 31. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
100%
Az utalkozast en sem ertem, de tudod, vannak olyan helyzetek, amikor valaki nagyon rosszat tesz a masiknak szandekosan, es a masik ezert mar nem is tud szinte testverkent gondolni ra. A ferjem batyja nagyon rosszat tett velunk (emiatt el kellett koltoznunk egy masik orszagba, borzaszto nehezsegeken mentunk keresztul az onzosege es penzehessege miatt). Ebbol kifolyolag a ferjem mar nem tudja ot ugy szeretni, mint regen. Probalom ot visszaterelni a testverehez, de miota ennyire rosszat tett velunk teljesen ok nelkul irigysegebol fakadoan (amit be is latott nekem kesobb), mar sosem lesz a regi a kapcsolatuk. Bizony vannak olyan helyzetek az eletben, mikor azt erezheted, hogy egy embert nem akarsz magad korul tudni, ha egyszer annyira rossz volt hozzad. Sajnos nem minden testver jo. En imadom a testverem, de a ferjem peldajan latom, hogy neki nem jutott olyan jo testver, mint nekem. Nem valaszthatjuk meg a rokonainkat, igy olyan ember is lehet a testvered, akivel keptelenseg kijonni -akarhogy is allsz hozza, mert ketton all a vasar. Regen en sem tudtam elkepzelni, hogy valaki testverkent artani akarna, de most mar latom, mert tapasztaltuk. Nagyon rossz erzes, nyomaszt, de a ferjem nem akar bekulni ezek utan es a testvere sem keresi igazan.
2010. márc. 31. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:

Állandóan veszekedünk, anyám őt védi mindig, őt elhalmozza mindennel én szinte semmit se kapok tőle.

A tesóm hisztis, erőszakos, kibírhatatlan, vele nem lehet beszélni, mindenen felhúzza magát és kiabál. Nem csak velem, másokkal is.

Már mondtam anyámnak hogy jobb lett volna ha egyedüli gyerek maradok.

Volt hogy 1 hétvégét nem volt itthon, olyan nyugodt voltam mint még soha:)

2010. dec. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!