Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért van az hogy egyesek...

Mért van az hogy egyesek utálják a testvérüket? H lehet ez vagy miért utáltátok meg egymást?

Figyelt kérdés
én nem tom de mióta az eszemet tudom imádom a tesóm!! 16 lány vok
2010. márc. 27. 19:28
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
100%
* nem ilyenek!!!!
2010. márc. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
95%
Évek óta nem beszélek a húgommal. Nem utálom, csak nem érdekel. Sunyinak tartom. Sokszor hallottam, amikor fúrt a hátam mögött. Anyáméknak sosem segített, de a markát mindig tartotta. A pucér csigát elhajtaná Pesttól Győrig egy ezresért.
2010. márc. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sajnos nincs testvérem, egy húgom lenne, most lenne 18 de meghalt:( Örülnék ha lenne testvérem, de viszont megértem azokat akiknek van és nem kedvelik, attól hogy a génállomány nagy mértékben ugyan az és fizikailag hasonlítanak a testvérek személyiségileg lehetnek akár ág és föld is.

20f

2010. márc. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

A húgom 15 éves, és mint sajnos sok kamasz, önző, pofátlan, és senkivel nem foglalkozik, nem tartja fontosnak a családot, csak a "barátokat, bulizást". Folyton hazudik, szinte sose tanul, és ő eszik a legtöbbet itthon-persze ha vmiből nem jut neki fel van háborodva,mintha megérdemelné a sok kaját.

Viszont van egy 6 éves öcsém is,akit nagyon szeretek:)

2010. márc. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
96%
Egy ismerős családban a bátyó azért utálja az öcsköst, mert van 10 kg feleslege és undorítónak találja. Istennek képzeli magát, olyan beképzelt, hogy az valami hihetetlen, és mindenki egy utolsó kis sz.r darab a szemében, csak ő a tökéletes.
2010. márc. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 omadjoe válasza:
100%

én is sokáig szerettem a hugom, büszke voltam rá sokáig, mig nem találkozott a mostani férjével. most annyira elutasitom, hogy nem vagyok hajlando beszélni vele, még telefonon sem. szülök házasságát tönkre tették, kisemmizték öket, szülöiházbol utcára tették öket. én fogadtam be a szüleimet. eltapsoltak egy családiházat, + 6 éves autot. (összérték kb.: 20milla) gratulálok hugocskám ügyes voltál! csak igy tovább! Hulye! :@

Ja és nekem van egy 3 éves kislánykám, hugom eddig sohasem látta. nagyon szeretné látni, de én mondtam neki, ha látni akarja, hagyja ott a férjét, plusz kérjen bocsánatot a szülöktöl, és tölem. akkor talán, esetleg láthatja a lányomat. kislányom nem is tud a hugom létezéséröl. lehet vkit nagyon szeretni, de ugyanugy nagyon meg is lehet utálni egy életre...

2010. márc. 28. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
100%

nálunk férjem és a bátyja vannak úgy,hogy nem útáják egymást, de nem is nagyon beszélnek, csak ha muszály, találkozni is csak max. családi ünnepeken szoktak. De itt maximálisan anyósom a hibás, sógorom az ISTEN, meg a szuper gyerek, de ha valami kell mindig a férjemet nyúzza,-mert attól az Áldott Jó sógoromtól nem lehet segítséget kérni mert így is elég baja van szegénynek-mintha nekünk nem lenne. a hátuk mögött is egyfolytában keveri a sz@rt.. szóval, szerintem igen sok esetben a szülők a hibásak vmilyen szinten.

Mi például nagyon jól megvagyunk az öcsémmel, persze nálunk is vannak viták, de kinél nem?

32/N

2010. márc. 28. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
100%
Én utálom a nővéremet. Egy évvel idősebb mint én. Mindig direkt rossz színben tüntet fel a szüleim előtt kitalál dolgokat rólam és azt terjeszti.Egyszer pénzt lopott a szüleimtől,és azt mondta hogy én voltam.Természetesen a szüleim mindent elhittek neki állandóan ment a veszekedés.Az lett az eredménye,hogy elváltak a szüleink. Közös szobánk lett. Belőle meg egy nagy ribanc lett.kizár a közös szobánkból.Ha eljön hozzá a pasijja én húzzak el otthonról. Próbáltam vele rendezni a dolgokat,vettem neki szülinapjára ajándékot de nem megy. Ő ezt már biztos hogy direkt csinálja. Egyszerűen gyűlölöm. Ja és az kimaradt,hogy turkál a cuccaimban,engedély nélkül kölcsönvesz a pénzemből. Szerintem meg lehet érteni,hogy miért is utálom annyira.
2010. márc. 28. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
100%

azért mert tönkre tette anyukámat, anyu szó szerint kinyalta a s*ggét, megkapott mindent amit csak megtudott neki venni, ő meg azzal hálálja meg h trágár szavakat vág a fejéhez, meg se érdemelt semmit amit anyukánk adott neki, hazudozik,titkozik,drogozik,régebben meg is szöktette a nála jóval idősebb barátja, és miegymás..22 éves és még mindig tinédzserként viselkedik..

én csak 15 vagyok de még is érettebben állok a dolgokhoz mint ő...


remélem egyszer rájön és megjavul!

2010. márc. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
90%

Tudjátok ....szeretni kell a testvérünket,szüleinket,nagyszüleinket...családtagjainkat!!Attól,hogy a testvérek nem bezsélnek egymással még a gyermekeik szerintem jóba lehetnek!!:)Sajnos úgy hozta az élet,hogy én is haragban vagyok a hugommal...!Szerintem gusztusatalan dolog,becsapni ,szégyelni,hazudni,veszekedni,átverni, a másikat és főleg a TESTVÉREDET,FÉRJEDET,GYERMEKEIDET!!!Nem ítélkezni akarok,félre ne értsetek,nekem is vannak hibáim...de még neki állt feljebb mikor kértem szépen "lassítson" a tempón!!

Ahogy a lehetőségeim engedték segítettem,de nekem is van családom és nem piára,pasikra,bulikra költöm ..mint ő tette és teszi is mai napig!!HA mindazt a feleslegessen kidobott pénzt félretette volna ..egy csomó embernek jobb lenne!!!!!

A másik testvéremmel sincs jóba és a szüleinkkel sem,rengeteg haragosa van ,egy csomó munkahelyről a "nagy pofája miatt",meg az "enyves keze" miatt kellett eljönnie!!!Közel 15 évig húztam ki rendszeressen a sza@ból,míg végül kiderült egy csomó dolog...rossz dolog róla,meg arról miket tett ,rákérdeztem erre olyan rosszindulatú hisztis roham jött rá mint egy idegbetegre!!és akkor úgy döntöttem....ORVOSI eset!!!!Befejeztem vele..nem érdekel ,csak a gyerekeit sajnálom....látom ,hogy bánik velük!!!

2010. márc. 29. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!