Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért van az hogy egyesek...

Mért van az hogy egyesek utálják a testvérüket? H lehet ez vagy miért utáltátok meg egymást?

Figyelt kérdés
én nem tom de mióta az eszemet tudom imádom a tesóm!! 16 lány vok
2010. márc. 27. 19:28
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
100%
Igen ha a szüők kivételeznek a testvérekel akkor kialakul hogy utálják egymást,mi már 2 éve nem beszélünk a bátyámal,természetesem ő a kedvenc,mindig is az volt gyerek korunkban is én bármit tettem soha nem volt jó ,bezzeg amit ő csinál az a jó,így tehát kialakult köztünk hogy nem beszélünk,na meg persze nekem meg is mondták hogy nem akartak,és ezt ki is mutaták mindig is,( a saját anyám ku... tart,pedig összesen 3 barátom volt mielőtt férjhez mentem volna,meg én nem csinálok semmit,pedig évek óta én mosok,főzök,takarítok s mégsem voltam nekik jó)úgyhogy ezért utálom anyámat is és a bátyámat is.
2010. márc. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 13 éves öcsém van, de már most mindenben segítünk egymásnak és ő sokkal érettebben is gondolkodik mint én (meg idősebbnek is néz ki) és nagyon büszke vagyok az öcsémre. Szeretjük egymást, de persze azért veszekedni is szoktunk, néha még verekszünk is, de szerintem ez kell is egy normális tetstvéri viszonyhoz. Egyébként valamilyenszinten meg lehet érteni, azokat is akik nem bírják egymást, az én anyukámnak pl nagyon megromlott a viszonya a bátyjával, bár anyukám minden hülyesége ellenére szereti őt de a bátyja nem szereti az anyukámat, de ez hosszú történet...

15/L

2010. márc. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
100%

Azért mert valaki a rokonod még nem fogod kötelezően szeretni emiatt a tény miatt. A testvéred ember. Vannak emberek akiket szeret az ember és van akiket nem. Ennyi. Van aki szimpatikus, van aki kiállhatatlan, van akihez vonzódsz stb. Nem tudom mit nem lehet ezen érteni? Te tán minden embert szeretsz?

Én szeretem a tesvéreimet, de ha olyan tulandonságaik lennének amiket én nem bírok, ha undokok lennének velem, stb akkor nem szeretném őket hiába a testvéreim.

2010. márc. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi idősen nincs még sok tapasztalata az életről,szerintem bocsánatos bűn,hogy még nem érti,miért van ilyen egyáltalán,vagy hogy nem gondolta eddig,van ilyen is.Majd felnő,tapasztalatokat gyűjt,és megérti,nem kell leszólni!
2010. márc. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
99%
4 féltestvérem van, nem mondhatnám hogy szívből utálom őket, de az biztos hogy soha többet nem akarom látni egyiküket se!! meg van rá az okom hogy miért nem szeretem egyiket se....
2010. márc. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
100%
Hát velem elég undok a bátyám meg közömbös.Sose szokott megölelni,meg ilyesmi,meg nem is nagyon szeret velem beszélgetni,meg én sem nagyon vele mert elég kötekedős,mindig a hibát látja a dolgokban.Én ezért enm kedvelem.
2010. márc. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
100%
Mi sokat veszekszünk a tesómmal és ilyenkor egymás fejéhez vágunk mindent, meg hogy utáljuk egymást, de valójában imádom. És aki bántja annak is letépném a fejét:D L/18
2010. márc. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
100%
az öcsémmel még ma is összeveszünk 24 éves vagyok 22 ő.néha utáljuk egymást de mindenben számíthatunk egymásra ő az első aki mindig ott van mellettem .apuéknál ez nem így van ők 3 vannak testvérek és a legkisebb aki az öccse a mamával eltartási szerződést kötöttek és aput meg a húgát is ki semmizték.ja meg apu leukémiás és egyik sem hívná fel ,hogy mi van vele.szóval utálja őket.van két gyönyörű lányom velük nagyon szigorú vagyok a testvériség kérdésében mert ha mi nem leszünk ők mindig ott lesznek egymásnak.
2010. márc. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
87%

hát őszintén, én tényleg utálom a tesóimat. Nem szép dolog én is tudom, de így van. Van egy hugom, ő anyám kedvence, mindig vele kivételezik, és ő tisztában is van ezzel a helyzettel, hogy előnyben van. Tudom nem tehet róla, hogy ő anyám kedvence, de megutáltam emiatt....érted amikor mindig vele foglalkoznak, neki mindent elnéznek, több mindent megengednek neki, jobban megdicsérik, több pénzt adnak neki....Szerintem azért érthető, hogy megutáltam.

Van egy öcsém is, őt a kezdetben nagyon imádtam, de most, hogy elkezdett kamaszodni, egyre idegesítőbb, egyszerűen utálatosan viselkedik, ez esetben meg mindenki tudja milyen az

2010. márc. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
86%

Legidősebb testvér vagyok(4-en vagyunk)!!Az egyik lánytestvérem egy büdös qrva lett alkoholista,gyerekein élősködő,hazug ..semmirekellő nő lett!A lánya 14 évesen már qrva ...évekig próbáltam segíteni vagy úgy ,hogy közvetve de volt ,hogy közvetlenül...amiket nem is tud,hogy én segítettem...

Betelt a pohár.....remélem azt kapja amit megérdemel!

Szeresd a testvéredet te kedves 16 éves...én is szerettem ennyi idősen ...bár a széltől is óvták,és már akkor is elhitték a hazugságait...ide jutott....még jó,hogy a másik két testvérem (ők is lányok),nem ilyen!!!!!

2010. márc. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!