Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért van az hogy egyesek...

Mért van az hogy egyesek utálják a testvérüket? H lehet ez vagy miért utáltátok meg egymást?

Figyelt kérdés
én nem tom de mióta az eszemet tudom imádom a tesóm!! 16 lány vok
2010. márc. 27. 19:28
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem senki sem utálja a tetvérét, persze csak akkor utálják egymásst ha egy kis hülyeségen összevesznek, ilyenkor én is utálom, de ha baj van akkor jövők rá mennyire is szeretem ha valami baj van 17L
2010. márc. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
96%
Mi szoktunk "bunyózni" a húgommal (én csikizni szoktam őt, mert az is elég nagy kín neki; lányt nem bántok), de szeretjük egymást. Nem tudom én sem megérteni őket. Ahogy azokat sem, akik a saját anyjukat qrvázzák le.
2010. márc. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
100%
Én is szeretem a húgomat,viszont azt tudnod kell,hogy sok helyen a szülők hozzáállása,a nem egyenlő bánásmód,és a testvér rossz természete is ilyesmikhez vezet.Ezen én nem csodálkozom,mert nem csak jó testvérek vannak,hanem olyanok is,ahol az egyik kihasználja,csicskáztatja,zsarolja,vagy fúrja,de mindenképpen bántja a másikat.
2010. márc. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
37%
Meg kell osztani az örökséget, én ezért utálom.
2010. márc. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
100%

én így vagyok ezzel, és nem csak akkor utálom, ha összekapunk hülyeségeken, hanem mindig, már évek óta.

kicsi korunkban jóban voltunk, el tudtunk jól játszani együtt, de már akkor is sokszor összevesztünk/ verekedtünk.

aztán pár éve romlott meg ennyire a viszony,h. egy jó szavunk sincs egymáshoz. nem szeretik a szüleink, de ez van. sok oka van, fokozatosan alakult ez így. én már megszoktam, nem is akarok vele kibékülni mostmár, azok után, ahogy sokszor viselkedett. és nem csak az a bajom, hogy nekem miket mondott és csinált, alapjáraton is taszító személyiségnek gondolom az öcsémet, ez van :P

aki jóban van a testvérével az örüljön neki és becsülje.

2010. márc. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
100%
Én utálom, mert olyan lett, mint az apja. Alkoholista.
2010. márc. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
56%
Ma 19:47,de viccesek vagyunk...
2010. márc. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
62%
Nincs tesóm =P
2010. márc. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim válasza:
100%
Mi se utáljuk egymást..Persze kicsikén össze vesztünk hülyeségeken de hát ez természetes:D Mindenki szereti a testvérét de azért szoktak veszekedni.Persze felnőttként lehet olyan h tényleg utálja..
2010. márc. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
100%
Én évekig nagyon jóban voltam öcsémmel, de néhány éve hátrányára változott, azóta is jóban vagyunk, de már nem annyira. Sokszor megbánt indokolatlanul. Tudom, hogy most még lázad, de akkor se hagyom, hogy a fejemre nőjön.
2010. márc. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!