Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A szüleitek zavartak már...

A szüleitek zavartak már otthonról? Miért?

Figyelt kérdés
Engem anyum zavart el otthonról,amiről apum nem tud.Pedig mindent megcsinálok neki,pénzt is kap,stb.Mindig minden baja van neki,baj ha segítek minden..Baj hogy most anyósomnál vagyok (műtötték,2-3hete,és segítek neki)Lehord mindennek.nyáron szeretnék egy kissebb házat venni,de nem tudom hogy be merjem e vállani nem tudnám teljesen kifizetni csak a felét,a többit meg apránként!A házat állítólag 800-900.000ért meg lehetne venni.Viszont falun élek ,környéken nincs munka,önkormányzatnál kb 2-3hónapig dolgozom,utána 3hónap segély,utána megint munka.Mondjuk majd most nyáron lehetne menni napszámra,amit a párom nem akar hogy menjek.Páromnak állandó munkhelye van.
2010. márc. 27. 19:21
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
75%

Szia, nem tom hány éves vagy, én 28, engem majdnem kirakott a saját anyám az utcára, amikor apám meghalt 4 éve és volt az örökösödés.


Egy hajszálon múlt hogy sikerült elhárítani az özvegyi haszonélvezetét, mert akkor repültem volna ha rákerül a házra is..


Én a helyedben fognám a most összerakott pénzem, és elmennék tanulni, érettségizni felvételizni stb.


Elvileg szeptemberre még felkészülhetsz..


Ha van érvényes felvételid, kapsz diákhitelt, és ha elvégzel egy jó fősulit nem kell aprópénzért napszámba menned mert lehet normális munkád...

2010. márc. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
61%
FIzetős felnőttképzésre nem annyira nagy ördöngősség bejutni.. És a diákhitelből tudnád fizetni is..
2010. márc. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
19:44, te igazán értesz a gazdasághoz, a szociálpolitikához,a lélektanhoz, de bizony a valósághoz nem sok közöd van.Egy nehéz sors gúnyolódást vált ki belőled! Valahol olvastad a maunikát , rögtön el kellet sütnöd.Szellemesnek gondolod magad?Milyen ember vagy Te?
2010. márc. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
19%
Engem tegnapelőtt zavart el az anyukám otthonról, hogy vegyek magamnak egy normális tavaszi kabátot.
2010. márc. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
67%
Én sem értem,magukat okosnak gondoló,rosszindulatú,illetve magukat viccesnek hivő emberkék miért írnak ide,ha már értelmes válaszuk nincs a kérdésre.Tisztelet a kivételnek! (Én már válaszoltam,első vagyok.)
2010. márc. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
14%
Szeretek a CBA-ban vásárolni!
2010. márc. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
90%
17 évesen, még suliba jártam. Semmitmondó kis dolgon vesztünk össze az apámmal, de mivel egy természet voltunk. nem egyeztünk soha. Dacból azt mondtam elmegyek, Ő adott rá két órát. Nagyanyámhoz költöztem,legjobban anyám itta a levét, két tűz között volt. Levizsgáztam, dolgoztam, ember maradtam, nyolc év után békültem ki apámmal. Végződhetett volna másképp is. A kísértés mindig ott volt (pia, buli, lesz ami lesz), de akartam EMBER maradni. Akarj te is.
2010. márc. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
19:44.Miből gondolod hogy lusta,lecsúszott ember lennék?Lehet hogy én 22évesen többet dolgoztam mint te.Gondolom városi vagy,és hogy neked állandó munkahelyed volt/van.Szívesen kitenéllek ide ahol itt a falusiak dolgoznak.Tudod itt tudják meg az emberek hogy milyen az igazi munka.Te nem bírnád.És itt te mutatkoztál be hogy milyen bunkó vagy.
2010. márc. 27. 22:21
 19/20 anonim ***** válasza:
62%
Igen, aztán mikor ki akartam lépni az ajtón, bezártak a szobámba. Miért? Mert nem vagyok az öcsém, én "csak" egy lány vagyok, és bármit csinálok, semmi se jó. Aztán kibújt a szög a zsákból, és minden csak azért volt(van), mert a szüleim elcseszték az életüket azzal, hogy túlságosan elhamarkodták a házasságot, és nem váltak el, és ezért én lettem a villámhárító (azért nem öcsém, mert ő apám kedvence, és neki mindent megenged).
2010. márc. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
67%

19:44 vagyok

Nem talált, falun élek, az egyik sajnos leghátrányosabb helyzetű régióban, az Ormánságban. Mégsem jelentett soha gondot normális munkát találni, és nem tervezem úgy az életem, h segély stb.Érthető, h a szüleid nem díjazzák, ha csak ilyen minimális igényű céljaid vannak az életben, ahelyett, h próbálnál szerezni egy megfelelő végzettséget, mert gondolom ez az akadálya egy rendes munkahelynek.Lehet, h szerinted ez bunkóság, de ez az igazság, akkor is, ha nem tetszik.Inkább azt nézd, h mit tudnál tenni, h javíts a helyzeten, és ne azzal nyugtasd magad, h hát itt falun úgy sincs semmi munka stb., mert az csak kifogás.Aki akar, annak sikerül

2010. márc. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!