Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A szüleitek zavartak már...

A szüleitek zavartak már otthonról? Miért?

Figyelt kérdés
Engem anyum zavart el otthonról,amiről apum nem tud.Pedig mindent megcsinálok neki,pénzt is kap,stb.Mindig minden baja van neki,baj ha segítek minden..Baj hogy most anyósomnál vagyok (műtötték,2-3hete,és segítek neki)Lehord mindennek.nyáron szeretnék egy kissebb házat venni,de nem tudom hogy be merjem e vállani nem tudnám teljesen kifizetni csak a felét,a többit meg apránként!A házat állítólag 800-900.000ért meg lehetne venni.Viszont falun élek ,környéken nincs munka,önkormányzatnál kb 2-3hónapig dolgozom,utána 3hónap segély,utána megint munka.Mondjuk majd most nyáron lehetne menni napszámra,amit a párom nem akar hogy menjek.Páromnak állandó munkhelye van.
2010. márc. 27. 19:21
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Engem egyszer egy olyan fiú miatt,akit nem tűrtek meg mellettem,s azt ,,javasolták",ha együtt maradok Vele,akkor szedjem inkább a sátorfámat.Nekik volt igazuk,és szerencsére szakítottam Vele.

Veled biztosan az a gondja anyudnak,hogy ilyen munkáid vannak csak.Azt gondolja,hogy nem is szeretnél rendes,állandó munkát.Próbáld bebizonyítani neki,hogy ez nem lustaságból van így,vedd meg a házat,ha teheted,és állj a saját lábadra!

2010. márc. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
92%

Szia!

Engem szinte minden hónapba kiraknak otthonról.

19 éves vagyok,még fősulira járok,nincs keresetem,és mégis sokszor kiraknak az utcára...Szinte minden nagyobb veszekedés úgy ér véget,hogy azt mondják "takarodj innen,csak élősködsz rajtunk,elmúltál 18,nem vagyunk kötelesek eltartani.." stb..

Pár napig valamelyik barátnőmnél/mamámnál alszom...Aztán hazamegyek amikor lecsillapodtak a kedélyek..

De már nagyon nem bírom..

Én is tervezem h elköltözök egy albérletbe,de ahhoz kéne egy társbérlő. Meg persze állandó munkahely,de azt suli mellett nem tudom bevállalni.Nem tom mi lesz.Majd meglátjuk.Bocsi,h ennyit írtam..

2010. márc. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
42%
Igen, mert muszáj volt reggel nyolckor ott lennem a suliban, persze nekem ehhez semmi kedvem nem volt...
2010. márc. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
hat en mint szulo nem tudnam elkepzelni soha az eletben hogy azt mondjam barmelyik gyerekemnek hogy takarodj a hazamtol,basszus nem az a gyerek kerte hogy megszulessen hanem en mint felelosegeben teljes ember dontottem ugy hogy legyen.......en orulok ha a gyerekem mellettem van,akar egyedul akar a parjaval....vagy a gyerek egyeseknek csak addig jo mig babusgatni kell? 40 eves koraban is csak az en kislanyom hiaba felnott no,ezek utan az ilyen emberek mint az egyes szulok ne csodalkozzanak ha a gyerekuk idosebben szarik rajuk ,mar bocsi..de azt bezzeg elvarjak mikor mar idosek es betegek hogy gondozzak oket..akkor az a gyerek kotelessege...hat amit adnak azt kapnak szerintem
2010. márc. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
21%

Napszám, segély, közmunka, családi balhék, elzavarás...sztem menj a Máúnikába.


Egyébként ezt már-már közhelyszerű kifogást, h "falun élek, ezért nincs munka, tehát hiába is próbálkozom, mert falun bizony nincsen munka" ezt tipikusan az ilyen lusta, lecsúszott emberek hajtogatják, mint amilyennek te is bemutatkoztál itt.

2010. márc. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
65%
Igen, zavartak el.4!!!évesen a saját anyukám! Elkészítette a batyumat, és kitett a kapu elé, menjek világgá.A mai napig nem tudom, mi bűnt követtem el, pedig volt rá időm 62év gondolkodni.
2010. márc. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
76%
Engem is, 6 évesen olyan hisztit csaptam, hogy kirakott anyu az ajtó elég,egy táskával. után persze már lenyugodtam..:-)
2010. márc. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy gyereknek, aki kicsi, az a legnagyobb lelki trauma, ha elzavarják otthonról, vagy ezzel fenyegetik. Nekem megvolt, kb. 8 évesen, azóta sem tudom elfelejti. Akkor összetört bennem valami. Az otthonra mindig azt hittem, hogy egy biztos pont, addig a napig. Amúgy semmi különöset nem követtem el, amiért ezt érdemeltem, csak tanulás helyett más dolgokkal töltöttem a délutánt, elszúrtam az időt valamivel. Mondták, mondjam fel a leckét, bevallottam h nem tudom, mire anyám mondta, h akkor menjek ahová akarok, és vagy fél óráig ezt hajtogatta. Azt hittem, tényleg kirak...
2010. márc. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

19:50,

Jó neked, te tudod, mit követtél el.

2010. márc. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 20:02

Akkor te tudod, mit vált ki az emberből az ilyesmi.Egyébként rengetegszer megkérdeztem, mi volt az oka, hogy elcsapott a háztól? Olyankor mindig úgy tett az anyukám, mintha nem hallotta volna a kérdést.

2010. márc. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!