Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyenkor mit lehet tenni?

Ilyenkor mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
A szitu a következő. Van egy nővérem, ő 21 éves. + 3 éve van barátja, jobban mondva vőlegénye, mert 1 éve megkérte a kezét. Közösen készülnek a jövőre, a fiú lakásában laknak (nővérem dolizik fősuli mellett, szal nem eltartott). Egyszer nővérem épp nálunk volt, segített anyunak meg nekem a kertet rendbetenni kicsit. De náluk felejtette az egyik cd-jét, amit már megígért régen nekem, kicsit hisztiztem, hát odadta a kulcsot, hogy menjek át, elhozni, a párja úgyis fősulin van. Hát nem akarom szaporítani a szót, mégis otthon volt, egy másik csajjal. Nem volt semmi szex, "csupán" csókolództak. A pasija persze rögtön ki akarta magyarázni, jött utánam (egyből kifelé indultam) ,de magyarázhatta nyugodtan, elrohantam. Felidegesítve jöttem vissza, azonnal behívtam anyuékat, mondom mi a szitu? Erre nem hisznek nekem, de főleg a nővérem nem, mert imádja a srácot.Azt mondta, hogy ez lehetetlen. ( azt meg kell említenem, hogy egyszer már majdnem szakítottak más okok miatt, de állítólag a srác is fülig szerelmes és nem bírták elhagyni egymást) Ráadásul a srác rendmániás egy kicsit, úgyhogy valszeg mire a nővérem hazaért, már kiszellőztetett meg eltüntetett minden nyomot. Azóta is tökre jól elvannak, semmi jele, hogy a nővérem aggódna egy percet is. Most bízzak abban, hogy a srác magábanézett és tökre megbánta h mi történt??!
2010. márc. 27. 11:34
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
elég baj h a nővéred nem hisz neked,viszont hamár ijen a pasi előb utob le fog bukni
2010. márc. 31. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!