Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyenkor mit lehet tenni?

Ilyenkor mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
A szitu a következő. Van egy nővérem, ő 21 éves. + 3 éve van barátja, jobban mondva vőlegénye, mert 1 éve megkérte a kezét. Közösen készülnek a jövőre, a fiú lakásában laknak (nővérem dolizik fősuli mellett, szal nem eltartott). Egyszer nővérem épp nálunk volt, segített anyunak meg nekem a kertet rendbetenni kicsit. De náluk felejtette az egyik cd-jét, amit már megígért régen nekem, kicsit hisztiztem, hát odadta a kulcsot, hogy menjek át, elhozni, a párja úgyis fősulin van. Hát nem akarom szaporítani a szót, mégis otthon volt, egy másik csajjal. Nem volt semmi szex, "csupán" csókolództak. A pasija persze rögtön ki akarta magyarázni, jött utánam (egyből kifelé indultam) ,de magyarázhatta nyugodtan, elrohantam. Felidegesítve jöttem vissza, azonnal behívtam anyuékat, mondom mi a szitu? Erre nem hisznek nekem, de főleg a nővérem nem, mert imádja a srácot.Azt mondta, hogy ez lehetetlen. ( azt meg kell említenem, hogy egyszer már majdnem szakítottak más okok miatt, de állítólag a srác is fülig szerelmes és nem bírták elhagyni egymást) Ráadásul a srác rendmániás egy kicsit, úgyhogy valszeg mire a nővérem hazaért, már kiszellőztetett meg eltüntetett minden nyomot. Azóta is tökre jól elvannak, semmi jele, hogy a nővérem aggódna egy percet is. Most bízzak abban, hogy a srác magábanézett és tökre megbánta h mi történt??!
2010. márc. 27. 11:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

hát sajnos te nem tudsz mit tenni. Szomorú,hogy a nővéred nem hisz neked, de előbb-utóbb majd rájön,hogy átvágja a pasija - mondjuk ha majd egyszer ő nyit rá...

Te elmondtad,amit láttál, ő nem hitte el, bele kell törődnöd. Ha neki így jó, akkor legyen- ő élete, nem tudsz mit tenni.

2010. márc. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Ne avatkozz bele, bármennyire is szereted a nővéred / családod! Előbb - utóbb minden a "helyére" kerül!


29/F

2010. márc. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
de annyira szereti azt a.....:( én hiába mondtam, h mi volt, nem igazán érdekelte. Mindig azt mondja, hogy egy párkapcsolatban legfontosabb a bizalom.....csak félek, ha magától jön rá, bedilizik vagy ijesmi....
2010. márc. 27. 11:41
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előzővel, nem igazán tudsz mit csinálni, Ha túl sokáig próbálod bizonygatni azt, amit láttál, és a nővéred annyira szereti a srácot, akkor egy idő után őt fogja választani, és elhidegül tőled. Ez lenne a legrosszabb. Próbálj inkább olyan személyt találni, akiben a nővéred hisz, aki ha beszél vele, talán elgondolkodik a dolgokon. Vagy találj ki valami ürügyet, amiért egyszer a nővérednek a vártnál hamarabb haza kell menni, és akkor ő szembesül vele.
2010. márc. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Majd ha a nővéred is rajtakapja a srácot egy másik nővel, és elkezd panaszkodni, akkor Te is mondhatod Neki nyudodtan, hogy ne a szemednek higgy, hanem a párodnak, hiszen fő a bizalom.
2010. márc. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne agyalj rajta.Te megtetted, ami tőled telt.Neked nem kell bizonyítanod semmit. Ha a nővéred nem hisz neked, akkor magára vessen. Mégis mit tehetnél még?
2010. márc. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

" a szemednek hiszel drágám, vagy nekem" kb ennyit erről :) régi pasi duma ez.


Te megtetted a magadét, elmondtad mit láttál, az meg hogy nem hajlandó ezt elhinni, az az ő baja. Mellesleg miféle bizalomról beszélünk, ha a testvérének sem hajlandó hinni? :) szóval hagyd a témát, majd rájön mi a helyzet. A srác legfeljebb később óvatosabb lesz, és nem hoz fel nőket, hanem ő megy a nőkhöz. De ez már nem a te dolgod. Komolyan nem.

2010. márc. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Még jó hogy nem téged kapott el egy csókpartira!Felejtsd el a történteket, Te a fejedre állhatsz, akkor sem hisz neked a nővéred! Ha neki így jó,hogy megcsalják, hát legyen!
2010. márc. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hadd tanuljon a saját hibájából, ha neked nem hisz. Legfeljebb sír egy ideig.
2010. márc. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

szegény nővéred, majd ki fog dobni keserves éveket a kukába, amiért ezzel a palival volt. Mert az ilyenek minél később derülnek ki, annál roszabb.

Másik: Szép nővéred lehet, ha a testvérének nem hisz, még egy szemernyit sem. Vicc.

2010. márc. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!