Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elvált szülők gyerekei,...

Elvált szülők gyerekei, nektek volt külön szobátok a különélő szülőtöknél?

Figyelt kérdés
Ha kéthetente mentetek hétvégére, hol aludtatok? Saját, külön szobában?

2016. jan. 15. 15:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
33%
Én a nappaliban. Utáltam, olyan érzésem volt, hogy útban vagyok, kerülgetnek (amit bizonyára ők is így éreztek). Hiányzott a külön szoba, nem is tudtam úgy igazán otthon érezni magam apámnál soha.
2016. jan. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
89%

Nem.

Én apám szobájában aludtam, ő a nappaliban. (Mivel ő sokkal korábban ébredt, így volt logikus.)

Soha eszembe sem jutott, hogy nekem ott külön szoba kellene. Volt két polcom néhány holminak, és annyi. Nem is kellett több. Úgyis mindig olyan gyorsan elrepült az a kis együtt töltött idő...

2016. jan. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
55%
A tegnapi kérdés folytatása?Még mindig nem vennék amiatt nagyobb házat,hogy,kéthetente egy vendég külön szobában aludjon,mert neki nem jó a nappali.A férjeddel beszélj!
2016. jan. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
72%
Igen. Ez volt a normális, azt akarta, hogy ott is otthon érezzem magam. Nem vendég voltam, hanem a gyereke. A felesége is így állt hozzá, együtt rendeztük be a szobámat amikor apám lakásából kerteshazba költöztek.
2016. jan. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
70%

Eleinte volt, aztán az lett a húgom szobája, de én is ott aludtam továbbra is. Mikor már nagyobb lett (3-4 éves) nagyon élveztük a közös estéket :-)


Mi is elváltunk a férjemmel, nála van mindkét gyerekünknek egy kis szobája. De ők nem csak minden 2. hétvégén vannak ott, ott alszanak heti 2-3x hét közben is.

2016. jan. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
63%
Aki lepontozott,annak ajánlom figyelmébe! http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..
2016. jan. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
67%

3!

Ha a partnered gyereke neked vendég, akkor nálad komoly problémák vannak....

2016. jan. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
63%
Én sehol. Szoba lett volna, de inkább hetente mentem pár órára, mintsem egy egész hétvégét ott legyek.
2016. jan. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
64%
Valóban,talán erős kifejezés,hogy vendég,de tulajdonképpen valahol az.Nem életvitelszerűen fog ott élni,csak láthatáskor.A férfi új családot választott,semmi joga eladósítani az új családját,többmilliós hitelbe belemenni egy plusz szoba miatt,csak mert képtelen addig várni,amíg az anyagilag megfelelőbb házhoz hozzáépítenek egyet.
2016. jan. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
45%

Utolsó!

Fuss neki megegyszer a kérdésnek. "Elvált szülők gyerekei, nektek volt külön szobátok a különélő szülőtöknél?" A másik kérdést teljesen felesleges ide hozni. De ha már megtetted : teljesen érthető, hogy apuka valahol kompenzálni szeretné a fianal, hogy ő nem teljes családban nő fel.

2016. jan. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!