Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lépjek ezen túl? Most mi...

Hogy lépjek ezen túl? Most mi legyen? Mitévő legyek ennyit ér hat év? Ennyire bízik bennem? Más mit szólna hozzá?

Figyelt kérdés
a volt exem bejelölt az iwiwen.a kapcsolatunk szar volt de barátként jó volt.nem jelöltem vissza mert a férjem utálja.de írtunk egymásnak részvétet kívánt anyu miatt meg stb.a férjemmel 6 éve vagyunk házasok két gyermekünk van.én úgy érzem,hogy felnőtt fejjel mért ne írhattam volna neki vissza hisz azóta teljesen más lett az életem két gyermekes anyuka lettem.mivel vissza írtam a férjem őrjöngött és üvöltött velem,hogy én átvertem ,hogy írtam neki.és megkérdezte még mindig őt szeretem már mint az exemet.mondtam neki,hogy persze,hogy nem hisz neki szültem két gyermeket ezzel neki is adtam az életem.csak nagyon fáj sőt mar mert annyi minden mellett kitartottam mellette ,hogy más már százszor adta volna be a válópert.ezt érdemlem.
2010. márc. 26. 21:53
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
.
2010. márc. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
14.7 esnek üzenném ,hogy anyumat ő is ismerte és főleg részvétet kívánt.fura egy ember vagy te mondhatom.
2010. márc. 27. 20:56
 13/15 A kérdező kommentje:
ja eddig nem tartottuk a kapcsolatot most írt csak.
2010. márc. 27. 20:57
 14/15 anonim ***** válasza:
2010. márc. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ebben semmi hátbaszúrás nincsen, az, hogy én váltok egy baráti levelet valamelyik exemmel, sose zavarta a férjemet. És miért kéne, h zavarja? De viszont tényleg az "egyéb problémák" a bajok nálatok, ami miatt kicsit mártírnak érzed magad a házasságodban. at kellene megoldani.
2010. márc. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!