Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lépjek ezen túl? Most mi...

Hogy lépjek ezen túl? Most mi legyen? Mitévő legyek ennyit ér hat év? Ennyire bízik bennem? Más mit szólna hozzá?

Figyelt kérdés
a volt exem bejelölt az iwiwen.a kapcsolatunk szar volt de barátként jó volt.nem jelöltem vissza mert a férjem utálja.de írtunk egymásnak részvétet kívánt anyu miatt meg stb.a férjemmel 6 éve vagyunk házasok két gyermekünk van.én úgy érzem,hogy felnőtt fejjel mért ne írhattam volna neki vissza hisz azóta teljesen más lett az életem két gyermekes anyuka lettem.mivel vissza írtam a férjem őrjöngött és üvöltött velem,hogy én átvertem ,hogy írtam neki.és megkérdezte még mindig őt szeretem már mint az exemet.mondtam neki,hogy persze,hogy nem hisz neki szültem két gyermeket ezzel neki is adtam az életem.csak nagyon fáj sőt mar mert annyi minden mellett kitartottam mellette ,hogy más már százszor adta volna be a válópert.ezt érdemlem.
2010. márc. 26. 21:53
1 2
 1/15 anonim válasza:
54%
Féltékeny tipúsnál tolerancia,egyébként meg lehet hogy gyanakodnék hogy csak egy ürügy.
2010. márc. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
50%

Megdöbbentő számomra,hogy a mai fiatalok milyen nagy problémát csinálnak kis dolgokból.Nem kellene levelezgetned a régi exeddel.A férjed joggal lehet féltékeny.Nme tudhatja,hogy mióta leveleztek,és mit írtok egymásnak.

Beszéljétek meg nyugodtan,már csak a két gyerek kedvéért is,akiket nem NEKi szültél,hanem kettőtöknek.

2010. márc. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
a gyerekeket úgy értem,hogy nem másnak hanem neki szültem.ezzel azt hiszem ha normális a család akkor ez ajándék a férfinak.és a bizalom hol van?
2010. márc. 26. 22:03
 4/15 anonim ***** válasza:
76%

Ülj le a férjeddel és mondd el,hogy csak ez volt a téma, semmi olyan,amiért féltékenykednie kellene. Mondd el szépen higgadtam,hogy szereted, nem kell más és az ex már a múlt.

Természetesen nem jogos,hogy üvöltözött veled, de valószínű csak mert félt és nem akar elveszíteni téged és hát nem tudta,hogy mit írogattok,mióta stb., akkor lehet az is hozzátett,hogy nem tudott róla és félreértette a helyzetet.

Valószínű én is kiakadnék,ha párom a tudtom nélkül az ex-el dumcsizna, pedig tudom,hogy szeret,én is őt.

2010. márc. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
nálam a gyerekek szentek és soha nem tennék olyat ami rossz lenne a családomnak.köszönöm a válaszokat de nem tudom,túl tenni magam rajta,hogy nem bízik bennem.akkor már valami nem oké.
2010. márc. 26. 22:13
 6/15 anonim ***** válasza:
81%
A gyerek nem ajándék a férfinak.Neked is ajándék az,hogy anyává tett.Soha nem juott eszembe a férjemnek szóló ajándéknak tekinteni a gyerekeimet.
2010. márc. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
90%

Nehogy már ne írhass magánlevelet egy barátodnak, akár az exednek! Főleg ha abban nincs semmi megcsalásra, flörtre utaló tartalom. Arról szólna a házasság, hogy nincs magánlevelezés? Miért "verted át" csak mert baráti levelet váltottál valakivel?


Utalsz arra, hogy más gondjaitok is vannak. Az oktalan, őrjöngő féltékenység, aslaptalan vádaskodás bántalmazói magatartás része is lehet, alacsony önbizalomra utal, mely gyakran torkolhat lelki vagy fizikai agresszióba.


Gyerek - ajándék: egy férfi igenis tisztelheti gyerekei anyját, persze, hogy közös gyerekek, de nem ő hordta ki, szülte meg, szoptatta őket. Meg kíváncsi vagyok, a gondozásukból mennyire vette ki a részét.

29/N

2010. márc. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Nálatok komoly gondok vannak ettől az esettől eltekintve is, ez derül ki a kérdésed utolsó mondatából. Feldolgozatlan, még mindig fájó sérelmek vannak a szőnyeg alatt. Férjed azért ugrik egy ilyen semmiségre, mert ezt ő is érzi, és nyugtalan miattuk. Meg kellene beszélni a problémáitokat. Gondolom, jó pár kudarcba fulladt tisztázáson is túl vagytok már, cáfolj meg, ha tévedek. Nem ártana nektek egy alapos házassággondozás.
2010. márc. 26. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

ezért nem jó divat nézegetni egymás levelezését. kár volt rászoktatni, most már mindegy...nálunk nem szokás, így nincsenek is köztünk ilyen bolhából elefántot viták a férjemmel :) de ha már így alakult, fordítsd vissza: "gondolod, ha ez szerelem lenne, olyan helyen bonyolítanánk a levelezést, amit TE IS LÁTSZ?" abban meg igaza van az előttem szólónak, hogy valószínűleg vannak ott komolyabb, lezáratlan ügyek bőven, azért pattan ki ilyen baromságon a vita...egyébként én is levelezek az exeimmel, nincs abban semmi.


28/N

2010. márc. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
Ha az exeddel ebben a hat évben ugyanúgy tartodtad a kapcsolatot akkor a férjed egy ......, de ha nem tartottad eddig a kapcsolatot vele és most gondokban vagytok és pont most történt ez a dolog akkor ez nagyon csúnya volt tőled ha nem mondtad el neki egyből hogy írt főleg hogy vissza írtál. a férfit akit szeretsz így hátba szúrni csúnya dolog és nem csodálom hogy örjöngöt és üvöltött. Gondold el fordított helyzetben. Én a férjemmel ezt biztos nem merném megcsinálni ahoz én jobban szeretem!!!
2010. márc. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!