Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Állandóan...

Mit csináljak? Állandóan hazugságon kapom.

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy a páromat mindig elkapom valami hazugsággal. Mindig lebukik
2010. márc. 26. 16:36
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Elhiszem, valószínűleg ez olyan tulajdonsága, amit te nem tudsz elfogadni. Szerintem kár egymást nyúzni, pláne hogy nem is ő tart el téged, én sem értem miért nem mentek külön.
2010. márc. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
49%

"De úgyis behúzom a csőbe."


Nem vagy fair játékos egészen te sem ebben a dologban.

2010. márc. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Én sohasem hazudok neki. Tényleg. Bíztam benne sohasem kételkedtem a szavában. Lehet hogy én sem vagyok fair mostmár, de biztos vagyok benne hogy ennyi hazugság után és lebukás után ti sem lennétek már azok.

Annyi mindent megbocsájtottam már és elnéztem neki.

Ennél többet nyelni már nem tudok. De ez volt az utolsó húzása az biztos!

2010. márc. 26. 17:55
 14/19 anonim ***** válasza:

És te meg miért nyúlkész a pénztárcájába? Nem külthet el 4000 ezer Ft-ot egyszer ahogy akar? Nem gondolod hogy valóban azért ilyen mert egy házsártos asszony vagy? Na nehogymár te tökéletes legyél! Nézz magadba hogy mit rontottál el! Ha meg ennyire nem jön be akkor nem kellett volna neki gyereket szülni!

Meg különben is hogy beszélsz róla? Mintha egy darab sz*r lenne! Ennyi tisztelet kijár minden embernek még akkor is ha hazudik! Hát ez nem csak az egyik félen múlik ám!

2010. márc. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
50%

A 18:13-as válaszoló miért ilyen paraszt? Nem csodálom, hogy szegény kikészül, mikor nincs a férjének munkája és még hazudozik is. Engem is nagyon bosszantana, csalódott lennék és igenis haragudnék rá. Nekem is volt ilyen barátom, eljátékgépezte a pénzünket, meg sutyiban eladta a telefonomat és drogot vett az árából.

Sajnos nem hiszem, hogy meg tudod változtatni.

2010. márc. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
0%

Persze akkor minek van még vele? Ja hogy mert ő sem dolgozik? Már elnézést de könnyen jár a szája a gyerek mellől, kiváncsi lennék ő milyen gyorsan találna állást! Akármilyen az ember megérdemli hogy normálisan beszéljenek róla ha már egy ilyen béna oldalra kell jönnie megoldani a kis szerencsétlen életét mert máshogy nem tudja de azért nagyon okos! :)

Tartom a véleményem, az éremnek két oldala van, olyan nincs hogy csak az egyik hibás, a választás pedig szabad, senkinek nem kell olyannal lenni akit utál.

2010. márc. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
0%
Csak ne legyén ÖNgyilkos! Ez a legfontosabb! SOHA ne add fel!
2010. márc. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
49%
Ha beteges hazudóozó,akkor 8 honapja is az volt,magadra vess.. miért nem tudnak az emberek gondolkozni,mielőtt kölyköt potyogtatnak valakinek,ezt árulja el nekem valaki. Csak a gyereked szopja be az egészet.
2010. márc. 27. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

Kedves 18:13-as. Elmész te a sunyiba. Mit képzelsz te magadról? Én tartom el őt már 3 hónapja. És ráadásul nem is keresett munkát. Nagyon jól elvolt itthon, és szórta a pénzt.

Nem volt ilyen csak mostanában kezdte a hazudozást.

Kb 3 hónapja

2010. márc. 27. 08:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!