Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Állandóan...

Mit csináljak? Állandóan hazugságon kapom.

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy a páromat mindig elkapom valami hazugsággal. Mindig lebukik
2010. márc. 26. 16:36
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Akkor miért nem küldöd el a fenébe? Ilyen emberrel nem szabad együtt maradni, mert ebböl sose lesz jó kapcsolat.
2010. márc. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Van egy 8 hónapos kisfiunk. Ma is például azt mondta eladott valami, kapott 5 ezer forintot. Ki akartam venni a pénztárcájából hogy felváltsam, és nem volt benne csak 1000 forint. Apró hazugságok, de mindig lebukik. Nagyon elegem van már.
2010. márc. 26. 16:45
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

8 hónappal ezelőtt nem hazudott?vagyis akkor nem tűnt fel,hogy folyamatosan lódít???

Egyébként miért nem szembesíted a hazugságaival?

Mindig amikor lebukik,mond meg neki,hogy tudod mi az igazság....Inkább ne is hazudjon,mert felesleges...

2010. márc. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Azzal védekezik, hogy én mindenért haragszom, és azért nem mondd el mindent. Annyira elegem van. Nincs munkahelye alig van pénzünk. Legszívesebben beverném a képét. Az a szerencséje most hogy nincs itthon különben nekiugrottam volna az tuti.

Utálom ha hülyének néznek. De arra nem gondol hogy majd kérni fogom tőle?

Vagy megkérem hogy vegyen valamit, akkor úgyis lebukik. Ennyi esze sincs?

2010. márc. 26. 17:00
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
És miért vagy még vele együtt?? Most még csak kisebb,aztán idővel nagyobb hazugságok is lesznek..,ha látja,hogy nincs következménye,azt tesz veled amit akar!
2010. márc. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos vannak beteges hazudozók is, ha apróságok is, de minden napra jutnak. Szerintem az ilyet lehet kezeltetni is. Bár nem tudom, nálatok mi a helyzet, de mond el neki, hogy téged ez nagyon bánt amikor rájössz, hogy nem mondott igazat. Egy anyának szüksége van a biztonságra, hogy megbízhat a párjában, az anya feszültségét a kicsi is megérzi sajnos, tehát két embernek is rosszat tesz. Mond el, hogy nem dől össze a világ, ha valami hülyeséget csinál, csak legyen őszinte, mert úgyis kiderül a hazugság előbb vagy utóbb és ezzel azt fogja elérni, hogy a bizalmadat teljesen elveszíti. A bizalom pedig az egyik legfontosabb egy kapcsolatban. Szóval ha nem akar házisárkányt nevelni belőled és a kisgyereketeknek sem akar rosszat, akkor szedje össze magát...
2010. márc. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát vannak ilyen emberek.Amúgy meg ideje lenne leülni vele beszélni,hogy a hazudozásnak semmi értelme nincs és ugyis lebukik.Te meg azért vagy mérges mert hazudozik ha megmondja az igazat nem leszel az.Vagy véletlen nem voltál vele bunkó és azért nem meri elmondani?
2010. márc. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Már mondtam neki, hogy utálom ha hülyének néznek, és utálom a hazudozást. Azt is mondtam, hogy mondja el inkább az igazat, mert ha megtudom hogy hazudik mérges leszek és előbb utóbb betelik a pohár.

Persze nem tudja hogy én tudok a mostani hazugságról. De úgyis behúzom a csőbe.És kíváncsi leszek akkor mit mondd.

2010. márc. 26. 17:14
 9/19 A kérdező kommentje:
Egyébként már egyetlen szavát sem hiszem el.
2010. márc. 26. 17:15
 10/19 anonim ***** válasza:
66%

Nem az a baj, hogy hazudik szerintem ez előfordul!

Inkább azért vagy ideges mert nem dolgozik és nincs pénzetek!

A hazudozás nem változik szerintem ez az egy amiben nem tudtam én sem változtatni a férjemen.

Ja és még egy:te mindig őszinte vagy?És TÉNYLEG nem balhézol ha hülyeséget csinál?

2010. márc. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!