Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit reagálnátok egy ilyen...

Ti mit reagálnátok egy ilyen "dicsérő" mondatra apátoktól?

Figyelt kérdés
Jól teljesítesz az egyetemen, munkahelyeden, sikeres vagy. Erre azt mondja az öreged anyukádnak, hogy "milyen jó, hogy nem vetettük el". Mit reagálnátok?
2016. jan. 8. 20:11
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
semmit. csak buszke rád..és nem tudja máshogy kifejezni. biztos oszintén gondolta. én nem haragudnék érte.
2016. jan. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
72%

Én bírom a durva humort, de szerintem - főleg a saját szülőd szájából - egy ilyen megjegyzés minden, csak nem poénos, és tipikusan az a dolog, amivel nem kéne viccelni.


Megértem, hogy nagyon rosszul esett neked. Esetleg próbáld úgy felfogni, hogy a jelek szerint neked nem csak a tanulás és a munka terén, de érzelmi intelligencia tekintetében is sikerült a saját apukádat felülmúlni, amire büszke lehetsz.


Ha visszaszólni akarnék neki, akkor talán azt mondanám teljesen nyugodt hangnemben, hogy még tiszta szerencse, hogy anyukám tudta annak idején, hogy kivel érdemes félrelépnie ahhoz, hogy jó képességeket örököljek az apai génekkel.

2016. jan. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Fekete humor. Sokan használják, keveseknek áll jól. Nem foglalkoznék vele.
2016. jan. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Annyit mondanék,hogy kösz és röhögnék :D
2016. máj. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nem volt ennek előzménye? Például vita köztetek az abortuszról, gyerekvállalásról? Nem tudom elképzelni, hogyan juthat ilyesmi csak úgy, spontán egy apa eszébe, pláne "félig benyomott" állapotban.
2016. máj. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Nem, semmi ilyen előzménye nem volt. Épp eldicsekedtem, hogy milyen átlaggal zártam a félévet és ez volt a reakció. Soha semmi ilyen témáról nem volt szó, még említés szintjén sem.
2016. máj. 31. 19:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!