Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek/reagálnátok...

Ti mit tennétek/reagálnátok ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Szóval az történt,hogy ma elmentem zuhanyozni,de elfelejtettem boxert vinni.Mivel úgysem volt itthon senki,ezért csak fogtam magam és kisétáltam a fürdőből,de közben állt az ami állni szokott.Indultam a szobám felé,amikor anyám hazaérkezett és meglátott így.Nagyon kellemetlenül éreztem magam,gyorsan beszaladtam a szobámba.

Volt már valakivel ilyen?Mit csináltatok utána?Ettől még cikibb a helyzet,mert azt is látta,hogy csupaszítom oda lent,tehát most már tudatában is van.:S


2015. szept. 20. 15:30
 1/8 anonim ***** válasza:
70%
Nem tudom, mennyi idös vagy, de gondolom, még elég fiatal, ha ebböl gondot csinálsz.
2015. szept. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%
Ilyesmi majdnem mindekivel elöfordul, ne tulajdoníts nagy jelentöséget neki.
2015. szept. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

23 éves a fiam. Nem is olyan régen hasonló eset történt. Bár ő rögtön maga elé kapta a kezét, én meg viccesen jajgattam, hogy "jajjjj megvakultam... ÉGEETTTTT!!!! jajjj, nem látok semmit!

majd jót röhögtünk, és téma lezárva. Előfordulnak ilyen "balesetek" nem is érdemes ennél több időt foglalkozni vele.


Egyébként a jajj megvakultam... éget szövet sem az én fejemből pattant ki. Először pont a fiam mondta amikor meglátott melltartóban amikor kiszaladtam a konyhába és ő pont ott volt..

Szóval mi lerendezzük egy kis viccel :)

43/N

2015. szept. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%
Úristen, mert anyád szerinted soha nem látott téged pucéran. Nagyon érdekelheti ez, nyilván...
2015. szept. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Végre holnap suli!
2015. szept. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Csak neked, kellemetlen a helyzet.Anyukádnak nem mert látott már ilyet.Ja és kiskorodban mindennap többször meg is tisztította neked.
2015. szept. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kerdezonek itt nem maga a teny a ciki, hogy anyuja latta meztelenul, inkabb az, hogy allt a micsodaja.
2015. szept. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát, nyugtasson meg a tény, hogy anyukád legalább afelől már biztos lehet, hogy a fia nem impotens.
2015. szept. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!