Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit reagálnátok egy ilyen...

Ti mit reagálnátok egy ilyen "dicsérő" mondatra apátoktól?

Figyelt kérdés
Jól teljesítesz az egyetemen, munkahelyeden, sikeres vagy. Erre azt mondja az öreged anyukádnak, hogy "milyen jó, hogy nem vetettük el". Mit reagálnátok?
2016. jan. 8. 20:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Azta...Hát nem mindegy milyen helyzetben mondta.Ha jókedve volt,pont megdícsért valamiért,akkor viccnek is szánhatta.Elég fekete humor mondjuk.
2016. jan. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
17%
Ne vedd a szívedre, biztos nagyon büszke rád, csak a férfiak néha nagyon hülyén, vagy sehogy nem tudják kifejezni az érzéseiket :) vagy ennyire béna humora van, nem érezte át, mennyire megbánthat téged. Azért valahogy visszavágnék, hasonló beszólással :D (N)
2016. jan. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
76%

Kabbe.


Komolyabbra fordítva a szót, ha ez apukád szerint vicces és elfogadható kijelentés volt, akkor már bocsánat, de nincs minden rendben. Ez tudom milyen érzés, nagyon sértően tud átjönni. Egyszerűen csak ilyen a jelleme? (az én szituációmból indulok ki) Nem hasonló körülmények között lett nevelve? Ezt látta/hallotta a szülőktől?

2016. jan. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
94%
Jaaahjj ne mááár. Komolyan mondom,ha csak ilyen problémáim lennének az életben... Velem nap mint nap viccelődik így velem az apukám,de tudom,hogy nem gondolja komolyan.
2016. jan. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
94%
Én röhögnék :) Ezzel azt akarta mondani, hogy büszke rád :)
2016. jan. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
29%

a spionfióka c filmben meg azt mondta apa fiának hogy na gyere ide egyetlen gyártási hibás magzatom :D


kérdező te lány vagy, hogy apud ilyen dumáján fennakadsz?

2016. jan. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Igen lány vagyok, és nem tudom miért hiszi mindenki azt, hogy a kérdezőnek mindig az a legnagyobb problémája, amit megkérdez. Aki élete legnagyobb problémáit egy ilyen oldalon, idegen emberek véleménye alapján akarná megoldani, annak valami baj van a szürkeállományával. És igen, magamra vettem, pláne, hogy apám nem viccelődve mondta, hanem a hozzá megszokott módon félig benyomott állapotban.

Egyébként nem igaz, hogy a férfiak nem tudják kifejezni az érzelmeiket tisztességesen, csak ehhez is szüksége van egy bizonyos szintű érzelmi intelligenciára. Szerintem.

Köszönöm szépen az eddigi válaszokat :)

2016. jan. 8. 20:38
 8/16 anonim ***** válasza:
88%

Hááát... ez durva szerintem!

Most látja csak értelmét a gyermekének huszonéves korban?


Nem nagyon tudsz mit szólni és szerintem jobb is ha nem reagálod le!

Egyébként én is voltam hasonló helyzetben,nekem azt mondta az apám! "ha meghalsz én örökölök utánad" ezt csak úgy mondta amikor egyszer eljött hozzám.

Nem voltam és nem vagyok beteg, akkor amikor mondta sokkal fiatalabb is voltam!

Érdekes szülők vannak...

2016. jan. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
31%
Ha előbb mondtad volna,hogy részeg volt ekkor,akkor nyilván más a véleményem. Legközelebb jó lenne,ha a teljes sztorit leírnád kedves Kérdező!
2016. jan. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
88%
2/9: Én kb. ezt mondtam volna: Milyen jó hogy nem vágtalak szájba :D
2016. jan. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!