Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Áprilisban lesz egy éve, hogy...

Áprilisban lesz egy éve, hogy járunk a barátommal. Szeretnénk kicsit különlegesebben tölteni ezt a napot, elmenni valahova. Ötletek? (L/19)

Figyelt kérdés
2010. márc. 25. 16:50
 1/10 anonim válasza:
100%
rendelj tortát amin a közösképetek van. egyétek meg. sztem utána menjetek el egy hotelbe vagy vidámpark talán állatkert. vagy a közös hobbitokat csináljátok :) sok sikert ;) :3
2010. márc. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
mi ott találkoztunk aznap, ahol 1 éve... sétáltunk, beszélgettünk:)) De el lehet menni cukiba, vagy étterembe, vagy piknikezni....
2010. márc. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat és várom azért a többi tippet is :)
2010. márc. 25. 17:00
 4/10 anonim válasza:
100%
vagy egy kis romantika :)
2010. márc. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is akartam menni tavaly télen egy kis pihire. Hajdúszoboszlón találtam pár aranyos kis panziót, de még szállodákban is voltak jó akciók. Ott a strand ami elég jó és van termál része. Amelyik szállodákban vannak akciók ott általában van reggeli + egy főétkezés és saját medence is.

Gyulán is vannak jó helyek. A Balaton sem lehet most annyira drága a táj meg szép tudtok sétálni kirándulni már. Nem tudom hogy álltok anyagilag, de egy panzió olyan 2500-3500 szokott lenni éjszakánként és ott kettesben lehettek. Ha összedobtok egy hétvégét eltudtok tölteni ilyen helyen. Csak valami szép városba kell elmenni :)

2010. márc. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Itt a tavasz itt a természet. Valami egyedülálló szerelmetekhez méltó hely helyzet kell. Dráva partot javaslok. Ott kellene romantikázni.


Tudja valaki a kaposvári zárda utcai női férfi fodrász számát mert nincs fönn a neten és csak ott értenek a rőzsémhez köszi.

2010. márc. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
16%
Kúrazsd szét a löncsös p.nádat:-D.
2010. márc. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, éjszaka egy kis pezsgő kis kaja kis ez az és na örök emlék lesz hisz nem mindennap lesz az ember 4éve együtt!
2010. márc. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Mi libegőzni mentünk Normafára, utána sushit rendeltünk, mert én még sosem ettem, Ő pedig direkt erre az alkalomra tartogatta. =)


21/L

2010. márc. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
mi elmentünk ugyanabba a ruhába, ugyanoda ugyanúgy ugyanakkor mint amikor összejöttünk. utána engem várt már egy baromi finom torta, én egy szál virágot vittem. utána meg .. ;)
2010. márc. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!