Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Valóban az apa gyilkolt...

Valóban az apa gyilkolt tényőn? Szerintetek?

Figyelt kérdés

Szerintem nem az apa volt. S az igazi gyilkos éli világát.

De mint tudjuk a sors előbb vagy utóbb de mindenkit utol ér.


2010. márc. 24. 13:00
1 2 3 4
 31/34 A kérdező kommentje:
Végülis bármi is történt ugyse fog már soha kiderülni. Nem a helyszínelők miatt kérdeztem. Csak kiványcsi voltam mások véleményére. Csak úgy kiváncsiságból. Tudom hogy ez durván hangzik de érdekelt mások véleménye.
2010. márc. 25. 14:04
 32/34 A kérdező kommentje:
Nem tudom miért gondolom hogy nem ő volt. Egyszerűen csak túl sok a fehér folt már amit a hírekből meg a neten. Ez olyan megérzés. Velem sokszor előfordul, ha valami nem tiszta. Egy dolog jár a fejedben és nem hagy nyugodni, s szeretnéd elfelejteni de nem megy. Szörnyű érzés, mert tudod hogy semmi értelem de nem tehetsz semmit.
2010. márc. 25. 14:07
 33/34 anonim válasza:
74%

Csak két infó tényszerűen.

1.A Dunában megtalált francia diáklány halálát öngyilkossággal magyarázták.Hírek szerint a francia rendőrség nyomozást kezdett.Miért ilyen hitetlenek?

2.Talán több mint két évtizede is volt a fegyverért gyilkoló Sós és két társa ügye.Ekkor derült ki, hogy az előtte elmúlt másfél évtizedben más gyilkosság is terhelte őket.Pl. a fiatal -emlékeim szerint- pénzügyőr, akiről eltünését követően lezárták azzal az ügyel, hogy biztosan disszidált, mert többen is hallották, hogy ezt forgatta a fejében.Ez úgy látszik, elegendő válasz volt.

Az egyik esti hírműsorban szólaltatták meg azt az átellen szomszéd nénit, aki elmondta, még délután hallotta a gyerekeket, sőt délelőtt nem voltak otthon a kocsik a ház előtt.Őt állítása szerint ki sem hallgatták.

A kiváló kézilabdás Cosma egy célzatlan szúrástól ártatlanul meghalt.Itt állítólag az öngyilkossági szándékkal ereit felvágó, magát szíven és többször gyomorba szúró apa beballag a garázsba, beindítja a motorosfűrészt(talán még benzint is töltött bele), aztán homlok, majd torok.

Tudni kell, hogy aki hipochonder, az inkább fél a betegségtől, illetve pl. egy torokfájásnál azonnal gégerákra gondol.De mindent megtesz a "gyógyulása" érdekében, s ezt túlon túl is kierőszakolja(Pl. egy felesleges CT-vizsgálat!)Személy szerint voltam már súlyos pánikszindrómában, hipochondriában, és még televíziós műsorban is nyilatkoztam a gyógyulásomról.Átéltem a betegség minden poklát.Kizárt az a bekattanás, amivel ezt a szegény fiatalembert illetik. Köztudottan imádta a családját, a gyerekeit meg különösen. Hogy befele forduló volt? Hát, akkor elég sok láncfűrész-aspiráns szaladgál a világban.Már sajnos csak imádkozni tudunk értük...

2010. márc. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
hát rengeteg hipohondert ismerek és nem gondolom h ez egy olyan betegség ami által ennyire bekattanhat az ember, nem szívesen költöznék én se arra a környékre....nyugodjanak békében!!!
2010. márc. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!