Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Valóban az apa gyilkolt...

Valóban az apa gyilkolt tényőn? Szerintetek?

Figyelt kérdés

Szerintem nem az apa volt. S az igazi gyilkos éli világát.

De mint tudjuk a sors előbb vagy utóbb de mindenkit utol ér.


2010. márc. 24. 13:00
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%
Nézd előfordulhat,nem egy példa volt már erre,hogy magával vitte a szerettét a halálba.Én minden esetre nagyon sajnálom mindkét fél hozzátartozóit,hisz a szűlők erről nem tehetnek és csak remélem hogy békén hagyják végre őket,hogy gyászolhassanak.Nem kell oda már ez a sok hiéna(Tévések,újságírók).Hagyják már békén szerencsétleneket.Egyébként én úgy tapasztaltam,hogy akinek úgy mond kevesebb gondja van,a megélhetés pl nem minden napos harc azok mégis valahogy a depire sokkal fogékonyabbak,nem egy ilyen volt osztálytársam volt hogy a bolhából elfántot csinált és úgy beleélte magát a dolgokba.Nehéz ehhez mit mondani.K
2010. márc. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
Most h így kérdezed, lehet h nem, de ez már nem fog kiderülni soha, aki ott volt meghalt, a nyomozást meg lezárták. Engem az "zavar" a történetben, h minkét lányát, feleségét baltával ölte meg. Nem tudom elképzelni h egy apa ilyet tud tenni az 5 és 8 éves lányaival. Te miért gondolod h nem ő volt?
2010. márc. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki "elmebajos" és épp "bekattant pillanatában" cselekszik, akkor sok olyat tesz, amit egyesek nem tudnak elképzelni. Pl. feldarabolja az anyját, agyonveri és szőnyegbe csavarja az apját, meg a tök tudja, az nem úgy gondolkozik, hogy jé a cuki kicsi lányaim.
2010. márc. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
90%
2. voltam, oké bekattan ez tiszta ügy, de azért a gyerekgyilkosság az egyik legdurvább dolog, ha jól tudom Mo-n kívül szinte a legnagyobb büntetés jár érte, persze elképzelhető, h elborult az agy....nekem mindössze hihetetlen h ennyire, mert azért a saját vére volt és a gyerekek azért egy külön kategória!
2010. márc. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
37%

Most komolyan...van ember aki elhiszi, hogy valaki miután felvágja az ereit, párszor még jól mellkason szúrja magát, majd mintegy fináléként rábukik egy láncfűrészre???


Itt már tényleg mindenki akkor hülye ebben az országban, hogy hihetetlen.


Ha holnap azt mondják, hogy Libajnai borrá változtatta a vizet vajon mennyi idő után jelenik meg a Margit hídnál az első alkesz üres poharakkal???

2010. márc. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
100%

1.Miből gondolják,hogy jól álltak(6 éve épitgették a házukat)

2.ahogy az apa megölte magát,sok hozzáértő cáfolja,hogykivitelezhető sk.(felvágott erekkel berántani egy Sthillt.és még csak véres se lett az inditókája...)

2010. márc. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
Miért neked az hihető, hogy egy gyilkos mellkason szurkálja, majd felvágja az ereit (egy másik embernek), majd miután ezektől sem hal meg a fószer láncfűrésszel nekiesik? Miért nem a láncfűrésszel kezdte?
2010. márc. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
Amúgy a Stil a fában is nehezen fullad le, nem hogy valakinek a nyakában.
2010. márc. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:

Amennyiben valakinek az a célja, hogy "öngyilkosságnak" mutassa a gyilkosságot, nem hiszem, hogy nagy nehézségekbe kerülni két vágás az ereknél....de egyszerűen nekem elképzelhetetlen a szitu, miszerint valaki mindezek után(komoly vérveszteség, belső szervi károsodás) be tudja indítani a láncfűrészt, majd megpróbálja levágni a saját fejét...


ez már túl sok...

2010. márc. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:

én rendszeresen vágok fát láncfűrésszel de ha minden pikk pakk a gépen beindítani(szívató4-5 rántás,hidegindító 1-2 rántás) nem egyszerű.

olyat is hallani,hogy először a homlokához tette és többször megsebezte azt,ez is fura ha jó a lánc önmagától harapja mélyebbre ,nem egyszer úgy vágtam el a kezem ,hogy az álló láncot akartam visszahúzni és megakadt persze elvágta a kezem rendesen.

2010. márc. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!