Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Valóban az apa gyilkolt...

Valóban az apa gyilkolt tényőn? Szerintetek?

Figyelt kérdés

Szerintem nem az apa volt. S az igazi gyilkos éli világát.

De mint tudjuk a sors előbb vagy utóbb de mindenkit utol ér.


2010. márc. 24. 13:00
1 2 3 4
 11/34 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:

Nem tudom a választ, de javaslom megnézni:

[link]

[link]

2010. márc. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
100%
Gyilkossági helyszínelők biztos találtak volna idegenkezűségi nyomokat. Manapság már mindent meg tudnak állapítani. Ujjlenyomat, haj, dns, bőrdarabka, stb. Ha nem az apa volt, akkor milyen indítékkal ölték meg ezt a családot? Nem rabló gyilkosság volt. Behatolási nyomok nem voltak. Talán a jó ismerősük csinálta, akit beengedtek? Dulakodási nyomok sem votlak. Gondoljátok, hogy bejön valaki és az apa meg az anya nem próbál meg tenni valamit? Védeni a gyerekeiket? Biztosan nem hülyeségből mondta a rendőrség, hogy az apa tetten. Most lehet itt a láncfűrészen rágódni. Miért ne indíthatta volna el felvágott erekkel? Nem vágta fel eléggé..nem vérzett még el, simán be tudta indítani.
2010. márc. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
Miért ?2 gyereket megölte,addig az anyjuk hol volt?Nem védekezett senki?Akárki bántja a gyerekemet védem!Kizárt hogy nincs védekezésreutaló jel!3 embert megölni nem 2-3 másodperc!Egyébként a rendőrség mindig mindent elmond?soha nem halgat el információkat?1 hét alatt lezárt akta lett!Kicsit gyors a tempó,és túl magabiztos!
2010. márc. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
Na a magyar rendőrséggel érvelni SAJNOS értelmetlen. Mindenféle politikai indíttatástól mentesen egy kézivezérelt, korrupt szarhalmaznak tartom a rendőröket hazánkban, akik sok esetben csak a korrupcióban képesek megelőzni az alvilágot. Szóval annak, amit a rendőrség állít, már jó ideje nem hiszek...sőt komolyan sem veszem.
2010. márc. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
Az sem megszokott,hogy este lzárták a helyszint,és reggel folytatták?
2010. márc. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy xarhalmaz a rendőrség, de azért gondolom ujjlenoymatot még tudnak venni. Tegyük fel, hogy a gyilkos kesztyűben csinálta az egészet és nem találtak a baltán ujjlenyomatot meg a láncfűrészen sem, akkor mondhatnák azt, hogy nem az apa volt. Valszeg megtalálták az apa ujjlenyomatait a gyilkos szerszámokon.
2010. márc. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
Újlenyomatot sem tudnak venni. Nálunk sajnos már többször volt rá szükség, de elég töketlenek. Kicsit maszatolnak a porral, de nem viszik túlzásba. Egyik alkalommal, egy kb. 40x40 centis dolgot kellett arrébb tennie az elkövetőnek, ahhoz, hogy a továbbiakhoz hozzáférjen és tudod, hogy vettek ujjlenyomatot róla? A közepén odamaszatolt egy gyerekökölnyi foltot és megállapította, hogy ezen nincs semmi.
2010. márc. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
ujjlenyomatatot*
2010. márc. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
Ujjlenyomatot?? A magyar rendőrök?? Mikor a kocsimat feltörték és (2 óra múlva) kijött egy járőr, annyit tettek, hogy gratuláltak mivel növeltem a statisztikát. Mikor kérdeztem, hogy miért nem vesznek ujjlenyomatot, mosolyogva rám nézett és azt mondta, hogy ilyen felületről nem lehet max. ha belesüllyeszti az egész autót vmi oldatba...ezek a szakemberek...bár inkább s.ggh.lye szerencsétleneknek nevezném az ilyet
2010. márc. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
A 13:38asnak üzenem, hogy oké tegyük föl, hogy nem vágta fel az ereit rendesen (de szerintem ha valaki elmeállapota beszámíthatatlan és öngyilkos akar lenni, az nem csak megkarcolja az ereit...), ezen kívül többszörösen mellkason is szúrta magát és úgy indult el láncfűrészezni... 3 embert (még akkor is ha abból kettő gyermek volt) szerintem képtelenség ilyen állapotban megölni. Ez az én véleményem.
2010. márc. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!