Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Valóban az apa gyilkolt...

Valóban az apa gyilkolt tényőn? Szerintetek?

Figyelt kérdés

Szerintem nem az apa volt. S az igazi gyilkos éli világát.

De mint tudjuk a sors előbb vagy utóbb de mindenkit utol ér.


2010. márc. 24. 13:00
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
Meg alapból, ha valaki ártani akar magának ereit felvágja és pont. DE ő állítólag saját magát többször mellkason is szúrta és még láncfűrésszel is nekiment magának és még 3 embert megölt ilyen állapotban... Elgondolkodtató valóban!
2010. márc. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
Ki mondta, hogy először magát akarta kinyírni és utána a többieket? Nyilván először a családot, aztán magát.
2010. márc. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
Jó akkor először kinyírta gyorsan a családot, magát meg csak jó lassan 3 féle eszközzel...
2010. márc. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:

Gondolom még senki nem próbálta kinyírni magát. Nyilván azért nem egyszerű saját magunkat leszúrni, mert csak van egy bizonyos életösztön. Nem tudsz akkorát szúrni, vagy tudat alatt mégsem tudod megtenni. Ki tudja mi keveredett ebben a beteg elmében. Talán tisztult az agya..rádöbbent, hogy mit tett, viszont nem volt elég ereje magával végezni. Tisztán látszik a 3 próbálkozásból, hogy nem valami valami profi, hogy is lenne az. A láncfűrészt meg beindíthatta simán, egy zsinórt meghúzott, aztán jól rárakta a nyakát. Nem kellett felemelnia ahhoz, hogy elérje. :((

De akárhogy is nézzük, ez egy óriási tragédia. R.I.P

2010. márc. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
jav. gondolom itt még senki sem próbálta...
2010. márc. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim válasza:

Szerintem nem az apa volt!


Túl sok az ellentmondás, sztem. Aki bekattan, az sem öl meg 3 embert, max. egyet (nos ez is szörnyű:(, de az ölés mivoltja sem tetszik:(

Mi az, hogy baltával öli meg a gyermekeit (és nincs már meg benne az apai ösztön?) valamint a feleségét és közben sem tért észhez? Ha lelövi őket, azt mondom megtehette,mert az gyors, de így?!

Utána meg az öngyilkossága körülményei... Részemről kétlem, hogy ő tette.


Jó lenne, ha folytatnák a nyomozást és megkeresnék az igazi gyílkost!

2010. márc. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
Tudtam én, hogy sok lesz ez, hogy 4 csatornán is mennek a Helyszínelők...
2010. márc. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
13.41 tudomásom szerintem először az anyával végzett, utána a gyerekekkel.... Így az anya már nem védhetett senkit.
2010. márc. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
*tudomásom szerint.
2010. márc. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:

14:29es, valószínűleg még te sem próbáltad megölni magad... Nekem mind a két nagyapám öngyilkos lett :( és gyorsan tették, nem húzták az időt vele, egyfajta módszerrel és nem mindenféle eszközzel, ami a kezükbe kerül és mindenféle testrészen. Az ő elméjük sem volt valószínűleg tiszta amikor megtették, úgyhogy szerintem ezzel könnyű takarózni, hogy nem volt az apának ép az elméje, ezért nem tudta saját magát gyorsan megölni, de azt tudta, hogy az anyát kell először megölni, hogy ne tudja megvédeni a gyerekeket...érdekes...

Tulajdonképpen akárki akármit is mond, ha elhiszi, ha nem a család meghalt és magukkal vitték az igazságot a sírba. Annak személy szerint én örülök, hogy nem lakom ott a környéken, mert én nem tudnék nyugodtan aludni, az biztos!

2010. márc. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!