Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért érzem magam rosszul?

Miért érzem magam rosszul?

Figyelt kérdés
Karácsony van..Semmi kedvem semmihez,egyszerűen meglátok karácsonyi dolgokat elmegy a kedvem.Otthon lenni se szeretek,mennék inkább a barátaimmal valahova..Mindenki jól érzi magát karácsonykor kivéve én.Mindennel a .. ki van már.Miért van ez,esetleg valaki tudna segíteni?

2015. dec. 24. 17:37
 1/5 anonim válasza:
100%
Mert bezabáltál körömpörköltből és most bántanak a szelek.
2015. dec. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mert ilyen vagy. Vonulj félre nézz filmeket.
2015. dec. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy eleged van a túl sok karácsonyi szarságból, lehet, hogy (gyerekként, vagy egyáltalán) sosem volt szép karácsonyod, rossz kapcsolat a szülőkkel, stb. Ha bővebben írnál, akkor esetleg el tudunk valahonnan indulni..
2015. dec. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom én se eldönteni..Talán a családdal van a baj.Mindenki kapkod mindenki ideges,mindenki feszült,mindenki ordít.Egyedül akarok lenni,viszont a szüleimet nem akarom ezzel megbántani,mert akkor még szarabbul érzem magam.Azt akarom, hogy a karácsony jó legyen nekik,de azt mégse mondhatom, hogy:anya figyi már,hagy legyek egyedül nem szeretek karácsonyozni..Megszakadna a szíve
2015. dec. 24. 18:00
 5/5 anonim ***** válasza:
A legérdekesebb hogy az emberek azért karácsonyoznak mert mindenki karácsonyozik és így szokták meg , a másik mert azt akarják hogy egy évben legalább egyszer legyen egy idillikus család ami úgy sem jön össze ha nem ment az év többi napján. Ahol meleg családi légkör van otthon ott minden nap karácsony van...
2016. jan. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!