Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Aggódom kéne egy részegen irt...

Aggódom kéne egy részegen irt SMS miatt?

Figyelt kérdés

Párom tegnap becsípett, és üzenetet írt exnek, hogy szereti. Du.visszavonta, megírta neki, hogy részeg volt, elnézést kér.

Engem viszont foglalkoztat, hogy ez egy semmiség vagy amit részegen ír/csinál valaki, az az őszinte énje.

Ex amúgy férjnél van, gyereket vár, nem is válaszolt az üzenetre.


2015. dec. 23. 15:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%

Semmikeppen sem normalis, borban az igazsag...


Igen, en aggodnek.

2015. dec. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem jelent jót ha ittasan ex jut eszébe, ráadásul ilyet ír neki... 27F
2015. dec. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
86%

Rúgd ki a párod!

Legközelebb részegen átmegy hozzá és kifugázza!

2015. dec. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

1-essel egyetértek.

Kicsit tudományosabban megfogalmazva: az alkohol oldja a gátlásokat, csökken a felettes én ereje és az ember megtesz olyat, amire vágyna, de a társadalmi konvenciók, illemszabályok, saját hosszú távú érdekei, gátlásai miatt nem mer, nem akar. Az értelmes lényből ösztönlény lesz.


Az exnek valószínűleg több esze van, ezért tőle nem kell féltened. De az benne van a pakliban, hogy egy olyan bulin, ahol te nem vagy ott (pl. céges bulin, pláne ottalvós csapatépítő ivászatokon), ha akad egy könnyűvérű nőcske, a párod rá fog mozdulni.

2015. dec. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Nem esett jól, de azt gondoltam, ilyenkor hülye az ember. (Én nagyon ritkán iszom.) Anno többször szakítottak, azaz mindig a párom a nővel. Akkor próbált kepeszteni exe után, mikor az eldöntötte, hogy többet nem jön össze a párommal, és új barátja lett, akivel össze is házasodott.

De azt hittem, már túl van a dolgon, három és fél éve nem is látta.

2015. dec. 23. 16:08
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Úgy érzem, hogy a részegséget enyhítő körülménynek tekinted. Nem az.
2015. dec. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Saját példa: én részegen jöttem rá, hogy már nem vagyok szerelmes a barátnőmbe. Másnap kijózanodva próbáltam még hazudni magamnak, de pár napon belül szakítottam vele.

ez van sajnos.

2015. dec. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, hogy most egyszerűbb ezt mentségként használni és a piára kenni mindezt. Az egy dolog, hogy az ember tesz olyat ittasan, amit józanul, megfontoltan nem. No de kérem, ha valaki ilyenkor kvázi szerelmet vall, akkor urambocsá' tök teljesen mindegy, hogy ez éppen pia, depresszió, joint, vagy mi a búbánat miatt jött elő belőle. Ugyanis valahonnan jött. Van gyökere. Most komolyan. Tedd a szívedre a kezed! Olyan emberrel tervezed a jövőt, aki tudat alatt az ex után epekedik, avagy ha nem is pont utána, de teszem azt piásan bárki más után aki épp elérhetetlen? Nem értem komolyan. Rengeteg időt, energiát és fájdalmat spórolsz meg magadnak, ha ebből minél hamarabb kilépsz. Vannak esetek, rengeteg, amikor egy kapcsolatért küzdeni kell, alap esetben inkább dolgozni mindkét félnek, mert nem terem fán a harmónikus együttélés. De én ilyen erős mínusszal akkor sem vállalnám,ha éppen elképzelni is nehéz nélküle. Nem arról van szó, hogy x év házasság után, gyerekkel, átgondoltan kell cselekedni és az ember ésszel (is) dönt. Hanem arról, hogy bizalom nélkül mit lehet vajon felépíteni a nagy büdös semmin kívül? Mert hogy ezek után bízni én nem tudnék benne, az hótziher. De nem vagyunk egyformák. Ne kényszerítsd magad áldozatszerepbe, aki mindig csak a felmentést keresi a másiknak, vagy magában a hibát. Most még dönthetsz, később talán már nem lesz rá lehetőséged, hogy objekíven felmérd a lehetőségeidet, bár gyanítom, már most is nagyon elfogult vagy a párod felé, amit megértek, de ebből a felállásból Te nem jöhetsz ki jól, az szinte borítékolható. Sajnálom.
2015. dec. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

az alkohol egy felnőtt embernek nem lehet a takarója.

ócska és nevetséges kifogás, a piára fogni mindent.

ja és a helyedben nem aggódnék, hanem elkezdeném leépíteni a kapcsolatot, méghozzá a mai naptól fogva.

2015. dec. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm mindenkinek.
2015. dec. 23. 21:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!