Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek normális?

Szerintetek normális?

Figyelt kérdés

A volt párom rendszeresen jár jósnőhöz (havonta 1x de van ,h 2-3 alkalom)jár még kineziológushoz is,ja és egy másik jósnőhöz de oda "csak"kártyát vetni.továbbá az összes horoszkópos oldalt elolvassa a neten.

Engem nem zavar,de valamilyen szinten érdekel mi van velük ugyanis a lányom vele él.Ez valamit pótol?Esetleg szóljak neki? 35 pasas


2010. márc. 23. 19:54
 1/6 anonim ***** válasza:
70%

A lányoTok él vele, tudod az ő "keze is benne van":)

Egyébként nem lesz semmi baja a gyereknek, ez az ő hobbija, hóbortja, hadd csinálja. Most gondolj bele, mi baja lehetne a kislánynak? Ez nem szektázás, és egészen addig, amíg nem a kislány rovására megy, úgy értem, hogy nem abból a pénzből megy el jóshoz, kineziológushoz, amit a gyerekre kéne fordítani, nincs beleszólásod. (Egyébként én sem igazán hiszek ezekben, de a kineziológus kifejezetten hasznos, legalább harmonikus lesz, és nem a kislányos csattan, ha stresszes, mert megtanulja levezetni).

2010. márc. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy ez gond lenne. Csak próbál kapaszkodni valamibe. Egyébként a kineziológia engem is érdekel. Lehet, hogy a jósnő valami rosszat mondott neki a jövővel kapcsoltban és ezért vár megerősítést vagy cáfolást.
2010. márc. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Légy nyugodt, semmi baja nem lehet ettől a közös lányotoknak. Tapasztalatból mondom, hiszen már én is voltam kártyavetőnél, sőt asztrológusnál is. Őket ugyanúgy köt a titoktartási kötelezettség, mint az orvosokat vagy az ügyvédeket. Egy normális jós egyáltalán nem fog jósolni harmadik személyről (gondolok itt például a lányodra vagy rád). A kineziológus pedig kizárólag az ügyféllel foglalkozik.

Ezek nem pótlékok szoktak lenni egy embernél, hanem az útkeresés és önmegismerési folyamat különböző változatai.

2010. márc. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, sokan hisznek ebben, nem akkora probléma ez :) Nekem is van ismerősöm, aki meg van szentül győződve róla, hogy ez igaz. Én nem hiszek a horoszkópban, de ennek ellenére mindig elolvasom. Jósnőnél is csak azért nem voltam, mert drága, de egyszer kipróbálom, hogy mennyire jön be. Ettől szerintem nem kell tartanod :)
2010. márc. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem meg nem normális. A gyerek látja, hogy anyuka ebben hisz. Ez nem OK, de nem tudsz mit tenni. Mivel a gyerek nem követi automatikusan a szülők hitét, talán nem akkora baj. Mégsincs rá jó hatással, úgy gondolom.
2010. márc. 23. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

a lányom 11éves és nagyon jókat nevet az anyukáján amikor élménybeszámolókat tart neki ,én megpróbálok kimaradni ebből ,meghallgatom de nem mondok véleményt.

úgy próbálom felfogni,tényleg ez egy hobbi vagy ilyesmi.végül is nem árt a gyereknek részemről mindenkinek ment a pont.

2010. márc. 24. 10:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!