Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális az, hogy anyu egyre...

Normális az, hogy anyu egyre többször mondja rám, hogy pic$a?

Figyelt kérdés

Akárhányszor összeszólalkozásra, de mostanában már a hülyéskedésnél is én egy "de hülye pic$a" vagyok.

Amúgy jól megvagyunk, de most ez mi?

A napokban többször is összevesztünk az tény, de szerintem ez nem ok erre..


2011. nov. 17. 21:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%
Mondd meg neki, hogy ez neked rosszul esik, hisz te se beszélsz így vele.
2011. nov. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Hát két lehetőség van:

Ha hülye p*csaként viselkedsz, akkor "normális", bár nem illene ilyet mondania.

Ha nem viselkedsz úgy, akkor meg abszolút nem normális, de ezt szerintem te is tudod!


Egy higgadt pillanatában beszéld meg vele, hogy nem kellene veled így beszélnie 8feltételezem te sem beszélsz így vele).

2011. nov. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
30%
Miért kell a p*csát ilyen p*csásan írni? :-)
2011. nov. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, hogy úgy viselkednék, hogy megérdemelném..


És azért kell így írni, mert különben nem engedi be a kérdést..

2011. nov. 17. 21:56
 5/11 anonim ***** válasza:
nyugi engem veszekedések (meg hacsak hülyéskedek is, és neki rossz kedve van) le is k* csak nem érdekel.....mit tehetek ellene?....Jól felnevelt ez egy rossz tulajdonsága sajnos így kell elfogadnom...
2011. nov. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Virág6 ***** válasza:
30%
Mond meg neki,hogy ez neked rosszúl esik.
2011. nov. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy viccből mondják? hány éves vagy?
2011. nov. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Manócska'90 ***** válasza:

Hát engem egy időben, mikor szidott, rendszeresen leqrvázott. Egy darabig tűrtem, de egyszer elpattant a cérna és bár sose csinálok ilyet, elkezdtem vele ordítani, zokogva és közöltem vele, hogy állítsa le magát, mert jó, szidjon meg mondjon el mindenféle rossz meg szófogadatlan, elcseszett gyereknek, de nincs joga leqrvázni és most már baromira rosszul esik. Azóta nem mond ilyet. Asszem 19 voltam akkor.


21/L

2011. nov. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

A napokban nem volt lehetőségem beszélni vele, de hogy őszinte legyek kedvem sem, pont a történtek miatt.


Meglepően és furcsán hangozhat, de neki nem igazán szokott rossz kedve lenni, jól veszi ezeket az akadályokat a betegségéből kifolyólag, még ha néha kicsit lassan is. Ha bántja valami azt látom rajta és ez legtöbbször az anyagi helyzetünk vagy apu miatt van.


Nem vagyok már olyan kicsi, 17 múltam és ha tudnám/érezném, hogy vicc, akkor nyilván nem írtam volna..

2011. nov. 17. 22:14
 10/11 anonim ***** válasza:
Elég durva kifejezés a saját lányára valakinek. Mentsége lehet, amit godnolok, hogy lehet, aza az, hogy ő, mint nő, rossz helyzetben van. Biztos a az apukád, vagy esetleg élettársa, vagy bárki más, goromba vele, vagy erőszakos, vagy lenézi, megalázza. És ebből ő azt szűri le, hogy nőnek lenni nagyon rossz. És mivel benned isegyre jobban látja a nőt, godnolja, hogy ugyanarra a sorsra jutsz, egy megalázott nő leszel. Én ilyesmit gondolok erről.
2011. nov. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!