Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez normális? Ugye, hogy...

Ez normális? Ugye, hogy jogosan vertem meg?

Figyelt kérdés

az egész úgy kezdődött,hogy egyszer anyám kiverte a szemüvegemből az üveget és azóta nem tudom hordani,és azóta k.rva sokat romlott is a szemem,és már kb azt sem látom,ami itt van előttem vagy 20 cm-re


és pont ma tz-t írtunk németből és a tanár szokott ilyet csinálni,hogy a lapon van megadva mondjuk 2 feladat,és a másik hármat meg felírja a táblára és azzal kell a lapon valamit csinálni


és én meg még óra előtt beültem a 3. padba,hogy ha olyan lenne,amit nem tudok,tudjak puskázni,anélkül,hogy ott észrevenne,mivel eredetileg ott ülök az orra előtt,az 1. padban


és nem tudtam előre,ogy ilyen táblás feladat lesz


és nem láttam a táblát,és nem akartam szólni,hogy előre ülhessek,mert a többiek úgyis kiröhögtek volna,meg akkor le lettem volna oltva,hogy hát akkor hordjak szemüveget azt annyi


és így nem tudtam a feladatokat se megcsinálni


de ez nem is csak az én hibám,mert a tanár is ilyen kis mütyür betűkkel ír,hogy néha magából az első padból nem lehet látni...


és utána óra végén ott elkezdte mutogatni a lapot a többieknek,hogy úristen,és semmit nem írtam


és az egyik fiú osztálytársam meg elkezdte terjeszteni a többieknek meg amikor bejöttek,az angolosoknak is,hogy én milyen retardált vagyok,meg fogyatékos,meg nem tudom micsoda,és odajött és osztott,hogy -De te annyira hülye vagy! és egy ideig tűrtem,utána legem lett,és összeverekedtünk és az egyik tanár szedett szét minket


de a kis nyomorék még azután is folytatta


és egész álló nap ezt hallgattam,hogy ott pofázik nekem,hogy milyen hülye vagyok


meg még neki állt feljebb,hogy belerúgtam,és ezt is ott mondta hogy -Jajj,de te annyira hülye vagy,még elkezdessz verekedni,amikor én nem tehetek róla,hogy ilyen hülye vagy!


de basszus,nem tehetek róla,anyám meg nem is vesz új szemüveget,mert rohadt drága


és már nagyon unom,hogy egész álló nap engem cseszegetett


de most jogosan rugtam bele,nem?? és amúgy is,ha nem kezd el keménykedni és nem üt vissza,akkor nem is lett volna nagy balhé


meg a másik,hogy hogy vegyem rá anyámat,hogy vegyen szemüveget? mindig,amikor mondom neki,elkezdi mondani,hogy jajj az milyen drága,és rám fogja,hogy én vertem ki belőle az üveget,közbe úgy volt,hogy még tavaly vagy mikor veszekedett velem,és orrba akart ütni,de véletlenül fentebb ütött és beverte a szemüvegem üvegét


akkor most mit csináljak?


13l


2011. nov. 22. 14:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szerintem elég összetett a problémád, és ez nem fog itt megoldódni ezen a fórumon.

Nincs olyan felnőtt a rokonságban, akivel jó a viszonyod? Vagy esetleg egy tanár?

Elég rossz, hogy 13 évesen ilyesmiről panaszkodsz, hogy anyukád kiverte az lencsét a szemüvegedből, ennek nem szabadna így lennie.

Kérd felnőtt segítségét!

2011. nov. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Hát figyel a verekedés nem oldd meg semmit, de ha úgy nézzük jogos volt. A Tesco-ba lehet venni szemüveget 2000Ft-ért vegyetek egyet ideiglenesen és utána meg mondd meg anyukádnak hogy karácsonyra egy szemüveget kérsz. (addig valahogy összegyűjti)
2011. nov. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
35%

Igen, jogosan ütötted meg! Ebben a világban, aki tűri, hogy tiporják, elveszett. Minden körülmények között állj ki magadért! Én sem hagytam magam soha megalázni, még ha bajba is kerültem emiatt. Megérte, apám is ezt tanította, hogy ne hagyjam magam.

Édesanyáddal próbáld megbeszélni, hogy kell az a szemüveg, hisz csak jobban romlani fog a látásod. Igen, drága a szemüveg, de ha vigyázol rá, sokáig kitart. Esetleg menj el iskolai szemvizsgálatra, mondd el ott az orvosnak, hogy anyád hogy vélekedik, beszéljen vele, hogy nagyon indokolt lenne a szemüveg. Legközelebb pedig beszéld meg külön négyszemközt a tanárral, hogy mi a problémád, hogy bántanak a többiek és nem akartad, hogy emiatt csúfoljanak. Ha megérti, normális tanár, ha szemétkedik, menj az igazgatóhoz! Az olyan tanár, aki nyilvánosan megaláz egy diákot (ahogy elkezdte mutogatni a dolgozatod), a híd alá való, nem a katedrára!

2011. nov. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha nem a puskázáson jár az eszed, nem keveredtél volna ebbe a helyzetbe! Az Ofotértban 7000 Ft-ért van szemüveg. De az előző tanács is jó, ha nem kell spec csiszolás, vagy nem különböző a két szemed.
2011. nov. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
23%

Egy kérdés..Te hibásnak érzed magad a történetben?

Mert az irásodból ügy tünik mindenki hibás csak te nem.

2011. nov. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
64%
3-as válaszadó vagyok. Pontozzatok le nyugodtan! Akkor is tény, hogy aki nem tudja megvédeni magát, el lesz nyomva. Nem kell persze ehhez verekedni, de egy idióta tini úgysem ért a szóból.
2011. nov. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
44%

Ez tetszett: "ha nem kezd el keménykedni és nem üt vissza,akkor nem is lett volna nagy balhé"


Ezt ismerem, a verekedések akkor szoktak kezdődni, ha a másik visszaüt.

Kiscsibém, nem kellene inkább magadban keresned a hibát? Ha a saját hibáiddal már tisztában leszel, utána keresheted a hibát másokban. Addig nem.

2011. nov. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
igen b@zdmeg,mert az is az én hibám,hogy az anyám leszarja a fejemet azt hagyja,hogy elcsesződjön a szemem és az is az én hibám,hogy a nyomorék csicska g.ci kis osztálytársam pofázik,ugye???
2011. nov. 22. 16:26
 9/12 A kérdező kommentje:
a 3. válaszolónak : én felpontoztalak,végülis tökre jogos
2011. nov. 22. 16:27
 10/12 anonim ***** válasza:
47%

Lányként verekedni? De undorító!

Tanulni kellett volna a dolgozatra, nem puskázni és akkor ülhettél volna az első padban, láttad volna a táblát és megoldod a feladatokat.

Egy bizonyos népcsoportra jellemző a viselkedésed.. gondolom odatartozol.

Azért volt balhé, mert az osztálytársad visszaütött, azért nem láttad a harmadik padból a táblát, mert a tanár mütyür betűkkel ír... Úgy néz ki, itt mindenki hibás, csak te nem.

2011. nov. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!