Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi visz rá egy fiatal lányt,...

Mi visz rá egy fiatal lányt, hogy HTB legyen?

Figyelt kérdés

Én ha 1 hétnél tovább vagyok otthon, mert rákényszerülök, máris rohanok, és elvállalom az első szembejövő munkát, másként haszontalannak érezném magam. Aztán ha nem jön be, közben már könnyebb váltani.

Ha meg épp otthon vagyok (most pl két hete), akkor se bírok a fenekemen maradni, kitakarítom a lakást napi kétszer, minden nap valami újat főzök, amit eddig nem próbáltam, neki állok idegen nyelven olvasni, nyelveket tanulni...

Viszont egy lány ismerősöm lassan 2 éve otthon ül. Néha eljár nyelviskolába, napi 3 órácskát (én ezt munka mellett csináltam), meg néha főz valamit, egyébként meg játszik otthon a gépen, a házimunkát a férj csinálja inkább munka után. Megmondta, hogy ő nem is megy el dolgozni, minek. Dolgozik a párja annyit, hogy neki ne kelljen.

Vajon mi visz rá egy 23 éves nőt, hogy úgy döntsön, nem fog dolgozni?


(én 20 éves korom óta dolgozom)


2015. dec. 20. 11:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
60%
Lusta, buta, nem akar tanulni.
2015. dec. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Argloss ***** válasza:
93%

Az emberek nagy részét csak az alapvető szükségletek érdeklik. Dolgozni is csak azért mennek, hogy ne haljanak éhen. Ha megcsinálja valaki más helyettük, akkor egy problémával kevesebb.

Szóval más az értékrendje, mint neked.

2015. dec. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
79%
Nem egyformák az emberek. Érdekesebb kérdés hogy mi visz rá valakit hogy dolgozzon, ha nem muszáj neki?
2015. dec. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
63%
én biztos meghalnék az unalomtól, ha nem dolgoznék. most is kb 2 hete itthon vagyok, de már alig várom, hogy holnap mehessek dolgozni.
2015. dec. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
71%
Őszintén, ha lenne elegendő saját bevételem máshonnan, vagy nem érezném magam kiszolgáltatva, ha más tart el...illetve nem érezném a helyzetet igazságtalannak, hogy csak én pihenek (ha van gyerek, az más; az nem pihenés és nem eltartás), én se mennék dolgozni, pedig még szeretem is a munkám, de sokkal jobb pihenni, olvasni, filmet nézni, nyelvet tanulni, utazni, mint nap, mint nap bejárni. Nem az a típus vagyok, aki elunja magát. Még ha kimozdulni nincs időm, pénzem, akkor is elvagyok egyedül a lakásban hosszú távon is (ha van internet).
2015. dec. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
6%
Én is inkább ellenék otthon,ha nem dolgoznák(és,ha lenne elég pénzem).
2015. dec. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
66%

"ha nem dolgoznák"


Ezen nem is csodálkozom, hiszen még írni sem tudsz.

2015. dec. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
30%

Az ilyen emberek egyszerűen értéktelenek, az a magyarázata. Nem akar semmmit az élettől, nincsenek ambíciói, lusta és buta.


Olyanok ezek, mint a zombik, csak léteznek, de nem élnek :) Le kell szarni magasról, ha van egy kis esze, majd rájön, hogy elrontotta az életét, ha nincs akkor meg meg is érdemli.

2015. dec. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
78%
És mi közöd van hozzá?
2015. dec. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Mi visz rá?

Lustaság, kényelem.

Nincs rákényszerülve,hát nincs,nagy dolog,semmi közöd hozzá.

Talált magának egy madarat.

És?

Ez miért fáj neked?

Ha kicsit is jól nézel ki,foghatsz te is egyet...

2015. dec. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!