Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek, ha anyátok...

Ti mit tennétek, ha anyátok pasija bepróbálkozna nálatok?

Figyelt kérdés

El mernéd mondani anyukádnak? Mit lehet ilyenkor tenni? A férfi 45 éves.


L/19



2015. dec. 18. 19:32
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Csak kíváncsi vagyok... Hogy kell elképzelni ezt a bepróbálkpzást?
2015. dec. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Félek, hogy anyu nem nekem hinne, mert eddig bármit tett, anyu mindig mellé állt. Ezért félnék elmondani, ő biztos, hogy tagadná, max a nővérem hinne nekem. A pasi nem is lakik itt, csak este itt aludt, és anyu elment dolgozni, ő meg itt maradt.

Bejött a konyhába, mikor épp mosogattam, és olyan közel jött hozzám, hogy már kényelmetlen volt nekem. Eleve sem szeretem őt, de ő meg próbált beszélgetni velem, aztán fogta és megsimogatta a hátam, én meg lelöktem a kezét, következőnek meg már a pólóm alá próbált benyúlni. Na akkor viszont ráütöttem a kezére, ott is hagytam a mosatlant, és fogtam a kutyusomat és bezárkóztam a szobámba. Szerencsére nem jött utánam, de amíg anyu haza nem jött, én ki sem jöttem onnan. Ez szerintem nem sima kedvesség volt. Ha segít fölhozni a szatyrokat, vagy kinyitja nekem az ajtót, az kedvesség lenne, de ezt szerintem nem én reagálom túl.

2015. dec. 18. 20:14
 13/19 A kérdező kommentje:
És még kihívóan sem öltözködtem, egy fekete melegítő és egy rózsaszín póló volt rajtam.
2015. dec. 18. 20:16
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Mi a "kihívó öltözködés", ha a becsomagolt muszlim nők is kihívóak pl. a tálibok szerint? Ki se mehetnek az utcára! Ezzel csak a disznó pasik szoktak védekezni, a nagy macsók, akiknek a nő csak tárgy. Ilyen nincs! Ne hagyd annyiban, beszélj anyáddal, vagy költözz el, mert te leszel a csábító.
2015. dec. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
23%

Anyám "pasija" az apám és nem mellesleg 66 éves.

Na már most ha ehhez hozzávesszük, hogy én 30/F vagyok, akkor itt elég sok és nagy baj van, ha bepróbálkozik!

Nem kellene egy kicsit jobban átgondolni a hasonló kérdések megfogalmazását esetleg? :O

2015. dec. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
nem kéne külön elmondani neki, mert látná, amikor viszi el a faszit a mentő
2015. dec. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
49%

elég gáz...sajnálom.

szerintem ne mond el anyádnak, addig még nem tudsz valami konkrét bizonyítékot szerezni.

én a helyedben megvárnám a következő ilyen szituációt, a mobilomat elrejteném valahova és felvenném az egészet kamerára..

esetleg ha kell tanács, ilyen rejtett kamerás felvételeket hogyan tudsz közvetlenül a számítógépedre felvenni egy mobil, és wifi kapcsolat segítségével akkor írj rám.

2015. dec. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
49%

Kerüld el messziről, ha anyukád nem hisz neked. Maximum akkor van esélyed ha rajtakapja, vagy le lesz videózva, de ezekre kicsi az esély.

Sajnos akármit mondhatsz, akkor se hisz majd neked ha eddig nem tette.

2015. dec. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
100%
Az ilyen embert ki kell herélni! Mond meg anyádnak ha nem rúgja ki akkor vele is nagy baj van! Én 45 vagyok nevelelt lányom 16 de ilyen eszembe se jut! Vannak beteg emberek de ha te is benne lennél te se vagy normális!!!
2015. dec. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!