Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A ti anyátok is hulla fáradt...

A ti anyátok is hulla fáradt egy portörlő ronggyal a kezében egész héten?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 9. 21:25
 1/6 anonim ***** válasza:
68%
Vállald át tőle!
2015. ápr. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
70%
ha te leporolnál neki nem kelene
2015. ápr. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én egyedülálló anya vagyok, nem vagyok hulla fáradt, mert a gyerekeim segítenek. Együtt tesszük rendbe a lakást, bár a nagyobb részét én végzem, de igyekeznek fenntartani a rendet - már ez segítség, hogy a saját cuccaikat rendben tartják. Amíg az egyik kiporszívózik a másik port töröl - heti kétszer kb. fél óra bőven belefér az idejükbe. Cserében meg én nem szoktam őket piszkálni ha gépeznek vagy ha kérnek valamit, akkor figyelembe veszem.


Ha anyád hulla fáradt az nem őt, hanem a vele együtt élő léhűtő figyelmetlen családtagokat minősíti.

2015. ápr. 10. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Azert ezzel vigyazz, nem akarok senkit riogatni, de nalunk ugyan ez volt, mindenki cseszegette is, hogy milyen hisztis es megjatszos, eloadja magat, hogy faradt a nagy semmitol, aztan egy vervetelen kiderult a laboreredmenybol, hogy daganatos, ezert hulla faradt allamdoan! Ennek fenyeben azt tanacsolom, hogy ha csak megjatsza, akkor annak orulj a legjobban, mert a szinleles meg mindig jobb, mint a betegseg.
2015. ápr. 10. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
60%
Gondolom dolgozik is anyukád. Próbáld ki, hogy suli után. - a kérdésed kedvességéből azt gondolom tini vagy - esetleg te takarítasz és akkor meg tudod nézni.
2015. ápr. 10. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem, az enyém úgy fáradt, hogy egész héten dolgozik, munka után meglátogatja az idős, nem teljesen egészséges szüleit, bevásárol, rendben tartja a lakást, és közben folyamatosan képzésekre is jár. Egyáltalán nem csodálkozom, hogy elfárad, ettől függetlenül sokszor ő mondja, hogy menjünk át hozzá, vagy menjünk be a városba sétálni, vagy csinál valami programot a barátnőivel. Ja, meg tornázni is el szokott menni, ha belefér az idejébe.


Gondolod, hogy a te anyukád csak attól fárad el, hogy port törölget?

2015. ápr. 12. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!