Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon cinknek érzem, hogy...

Nagyon cinknek érzem, hogy egy kis időre anyámnál kell meghúznom magam. Kellemetlen az egész. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Párommal a keleti országrészben élek,anyám viszont a nyugati határnál lakik.Eljöttem munka ügybe,fel is vettek,de sajnos pár nap múlva elküldtek,nem úgy alakult a dolog.Gondoltam pár hétre amíg bedolgozom magam,addig anyámnál húzom meg magam.Úgy is csak aludni jártam volna haza.De így most már elég kellemetlen a helyzet.Mindenért beszól.30 éves férfiként ezt nehezzen tolerálom.Van még pénzem,de nem igazán akarok szállást egyenlőre kivenni,amíg nem találok másik munkát.Viszont így anyám az idegeimre megy,nem elég,hogy a párom hiányával is meg kell küzdenem,még tetézi ez a dolgot.

Már gondoltam pár napra visszamegyek,mert ez így tarthatatlan.Ti mit tennétek?Vissza mennétek és egy új tervel friss erővel újra neki indulni?Vagy várjak még egy pár napot?


2015. febr. 12. 09:08
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Nem unod, még hogy itt nyavajogsz, ahelyett, hogy az érintettekkel beszélnéd meg?
2015. febr. 12. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha már nincs munka, minek maradnál? Vissza kéne menni és ott keresni munkát...
2015. febr. 12. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

ma 09:17


Talán hátha akad másik lehetőség,ma is megyek munkaügyben,próbálom nem feladni a dolgot és megfutamodni.Pár napot még adok a dolognak.

2015. febr. 12. 09:20
 4/9 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam,még adok egy kis időt a dolognak,majd ha nem jön össze,akkor újúlt erővel neki vágok,jobban felkészűlve.
2015. febr. 12. 09:21
 5/9 anonim ***** válasza:
Tegnap is írtál ki kérdést..
2015. febr. 12. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 jackson666 ***** válasza:
Ne aggódj nemcsak te vagy igy. Menjél haza és probálj ott melot keresni.
2015. febr. 12. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Semmi ciki nincs abban, hogy anyukádnál laksz.

A lenne a ciki, ha szállóba kéne elmenned, annak ellenére, hogy ott lakik abban a városban anyukád.

Azért arra figyelj, hogy feleslegesen ne maradj ott, hanem csak akkor, ha valóban úgy látod, hogy ott belátható időn belül találsz munkát.

2015. febr. 12. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Költőnő? ***** válasza:

a folyamat összes állomásáról ki fogsz írni egy kérdést?

mi lesz a köv: úton vagyok, mit csináljak?

v melyik?

2015. febr. 12. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
De ha csak aludni mész haza, akkor mit zavar? Ha hazaérsz, fél óráig bólogass a hülyeségeire aztán mond,h fáradt vagyok, megyek aludni. Felnőtt ember vagy, tanuld meg elengedni a füled mellett az idegesítő dolgokat, mert lesz még hasonló munkahelyen, a gyereked osztályfőnökénél stb...
2015. febr. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!