Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A Ti anyátok is ilyen?

A Ti anyátok is ilyen?

Figyelt kérdés

Előfordulnak olyan kérdések, amelyekben nem értünk egyet és én tudok engedni, ő viszont nem. Múltkor is engedtem neki és az ő elképzelését kezdtük el megvalósítani. Mikor belekezdtünk, mondtam neki, hogy nem lesz úgy jó... de ragaszkodott hozzá, úgyhogy engedtem neki. Mire megvalósítottuk, akkor jött rá, hogy tényleg nem jó, máshogy kellett volna, a végén kisütötte, hogy az a verzió lett volna jó, amit én mondtam. De ezt is úgy adta elő, hogy az is az ő ötlete volt és én milyen h*lye vagyok, hogy nem szóltam neki.

Na hát, most mit tudnék vele kezdeni? Ha megmondom neki, hogy erről beszéltem, akkor pedig megsértődik, de úgy, hogy le sem lehet csalni a plafonról... Nálatok is eljátssza ezt anyukátok?


2012. dec. 24. 11:07
 1/4 anonim válasza:
nem..
2012. dec. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem, nálunk én vagyok ilyen. (én vagyok a családban az anyuka) A férjem szépen rám hagyja. Jókat somolyog a bajsza alatt, mikor nem megy valami az én elképzeléseim szerint, és akkor állok elő a farbával, ami az ő elképzelése, csak ellopom. Talán 1-2 év múlva beismerem, hogy az ő ötlete volt, vagy még akkor sem. Én ezeket észre sem veszem, ő szokta mondani.


Javaslom, hagyd rá anyukádra, csinálj úgy, mint a férjem. Nagyokat bólogass a saját ötletedre, mond neki, hogy te milyen zseni vagy anyukám, és minden úgy történik, ahogy te akarod. Anyukád boldog, mert nincs vita, te boldog vagy, mert minden úgy van, ahogy te akarod. Kell ennél több?

2012. dec. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"Kell ennél több?"


Igen, értelmes felnőtt hozzáállás. Nincs ám mindig idő nagyokat bólogatva elsomolyogni a hülyegyereken.

2012. dec. 24. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor rohand végig az életed, mi meg szépen kényelmesen éljük le. Okoska.
2012. dec. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!