Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mi történhetett...

Szerintetek mi történhetett Tényőn?

Figyelt kérdés
Mi lehetett,tényleeg az apa gyilkolt??szeretnék véleményeket kérni,mert érdeel,hogy a többség mit gondol.?!engem megtázott az esemény:(!ja és olvastam hogy többen is láttak iwiwen képeket a családról,kislányokról,ha tudna nekem valaki segíteni,hogy hol tudom megnézni?!előre is köszönöm!!várom a véleményeket!!
2010. márc. 23. 17:15
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat,,óó Istenem,ez a két gyönyörű kislány...mit véthettek akárkinek is..:(én a képen nem látok semmit az apa szemében,de senki nem tudhatja mi történt!!akárki is volt,nem ember az ilyen....
2010. márc. 23. 19:08
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

bekattant, szerintem azt sem tudta mit csinál. mikor pedig ráeszmélt, akkor minden eszközzel azon volt, hogy öngyilkos legyen. ha valaki más csinálja, akkor az egy eszközzel is megteszi.

fölösleges ezen rágódni, tragédiák történnek és fognak is. a mentálisan bomlott, labilis ember ebben látja a kiutat, a családja számára is. ne a felelősöket keressük egy beteg ember miatt, hanem figyeljünk a saját környezetünkre.

2010. márc. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

azt nem értem miért nem önmagával kezdte a gyilkolászást

ez így nem ér

2010. márc. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
88%
Azon kívül, hogy a családfő ideggyenge volt, szerintem megcsömörlött abban, hogy aránylag gyorsan és sok mindent elért a szakmájában, és kétségbe esett, hogy a csúcs után mit fog tudni továbbra nyújtani a családjának; mi lesz, ha a felesége esetleg elhagyja, mert már - a feleség szerint - nem tud újat adni nekik. Szóval bepánikolt a családfő, lekattant a központi kapcsoló, és azt tartotta a megoldásnak, ha kivégzi a családját és saját magát. Borzalmas dolog ez, és nagyon sajnálom a családot!
2010. márc. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Mi a teljes nevük? Szeretném én is iwiwen megnézni:(
2010. márc. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Az apa nincs fent az iwiwen, az anyukának már megírta egy kommentelő a nevét: Koncz Virág, Győr (37 éves).

Nagyon megrázó volt az eset, én is kétségek között vagyok, hogy vajon tényleg az apa volt-e a gyilkos, nem tudom... Olyan sok az ellentmondás.

Amit azonban nagyon-nagyon remélek, hogy amennyiben valaki más ölte meg őket, akkor kiderül és megtalálják, hogy egész életében a börtönben rohadjon meg (és az apa nevét tisztára mossák)! Viszont, ha tényleg az apa volt az, akkor biztosan skizofrén volt. Máshogy egy ilyen tett végrehajtása elképzelhetetlen, főleg, hogy a gyerekekkel kezdte a gyilkolást :(((. Ez utóbbi esetben féltékenység is állhatott a háttérben, több helyen olvastam, hogy a feleségének ő volt az első partnere (gimnáziumi szerelem volt). Talán megijedt, hogy ha ő egyedül lesz öngyilkos, akkor a feleségének majd lesz új társa, a kislányainak pedig nevelőapukája. Bárcsak tudnám a választ...

2010. márc. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon őszinte leszek, szerintem nem az apa volt. Csak gondolkozzun egy kicsit. Egy baltával úgy ment a gyerek szobába, hogy az anya nem próbálta megállítani. Nem voltak dulakodásra utaló nyomok. Megölte a két kislányt, utána a nőt aki véletlenül nem tett semmit. Ezután fogott egy kést és felvágta az ereit, melkhason szúrta magát, de nem halt meg. Kiment a garázsba és egy fűrésszel elvágta a saját torkát. Először is, ki van zárva hogy az anya ne látta volna a baltát a férjénél, s akkor biztos tett volna valamit. Másodszor hogy lehet az hogy arra képes volt hogy baltával megülje őket, de ő egy késsel nem bánt el, a lánc fűrésszel viszont igen, ráadásul sérült kézzel. Az is jó kérdés hogy a kedves rokon miért éppen az ablakon ment be, az ajtót nem lett volna egyszerűbb betörni. Szerintem nem ő volt. Nagyon gyorsan lezárták az ügyet, pedig ilyen brutális gyilkosságnál napokig eltarthat a helyszínelés.

Nagyon sok a homályos és érthetetlen részlet.

2010. márc. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
A másik meg az hogy aki hípohonder nem lesz öngyilkos, mert alapból retteg a haláltól. Az meg hogy sérült kézzel elvágta a saját torkát egy lánc fűrésszel ez abszurd. A kezén lévő sérülés lehet védekezésre utaló nyom is. Ha maga elé tartotta a kezét. Biztos vagyok benne hogy nem ő volt.
2010. márc. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt ma már megtudják állapítani a seb helyéből, meg egyebekből, hogy magának vágta-e át a torkát, vagy valaki más. Vagy volt-e a lakásban idegen dns(hajszál). Az valóban érdekes, hogy ilyen sérülten még beindított egy láncfűrészt, de az is tény hogy pszichiáterhez járt.Az is érdekes, hogy nem az anyát ölte meg először, mert az lett volna logikus, bár egy agybetegnél logikáról nem beszélhetünk. De akkor az anyának tennie kellett volna valamit. Lehet, hogy a pasi leütötte? A rendőrök sem adnak ki egyébként minden részletet.
2010. márc. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Egyébként, ha jól tudom a Rendőrség ilyenkor azért rendel el hírzárlatot, hogy a majdani kihallgatott tanúk ne tudjanak semmi részletet az ügyről. Így könnyebben belekerül a gyilkos a hálóba, mert ha értesülne mindenről a hírekben, akkor aszerint mesélhetné ő is a történetet.

Úgy tudom, hogy anno így fogták el annak a fiatal 14 éves H. Nórának is a gyilkosát, hogy oltári nagy csönd volt mindenhol, viszont a Rendőrség az idő alatt is gőzerővel nyomozott.

2010. márc. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!