Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mi történhetett...

Szerintetek mi történhetett Tényőn?

Figyelt kérdés
Mi lehetett,tényleeg az apa gyilkolt??szeretnék véleményeket kérni,mert érdeel,hogy a többség mit gondol.?!engem megtázott az esemény:(!ja és olvastam hogy többen is láttak iwiwen képeket a családról,kislányokról,ha tudna nekem valaki segíteni,hogy hol tudom megnézni?!előre is köszönöm!!várom a véleményeket!!
2010. márc. 23. 17:15
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
48%
szerintem vmi anyagi bizonytalanság.
2010. márc. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Anyagi nehézség? Jól éltek, akkor jöttek haza síelésből. Semmi anyagi gond nem volt. A pasi már pszichológushoz járt előtte is, nem volt százas. Viszont az érdekes, hogy többször is magába döfte a kést vagy baltát (már nem emlékszem), és utána volt még ereje berántani egy láncfűrészt és elvágni a saját torkát?
2010. márc. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem ebben nincs semmi érdekes, meg "hogy tehet ilyet a gyerekével" duma. Ez az ember beteg volt. Ezért nem várhatod hogy úgy gondolkozzon mint te. Vannak olyan bűnözők akik szó szerint semmi nem éreznek mások iránt, nem tudom mit kell csodálkozni, a betegségek különös dolgokat produkálnak. Ennyi.
2010. márc. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
71%
szerintem nem az apa volt,hanem a gyilkos kinyírta a családot,és úgy állította be a dolgokat,mintha az apa tette volna
2010. márc. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
72%
Akár beteg volt, akár nem, az ilyen emberek miatt visszahoznám a halálbűntetést. Persze ő elintézte ezt a kérdést, de a maradéknak...
2010. márc. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy gondos apa volt, hiszen miután lemészárolta a gyerekeit, ágyba fektette és betakargatta őket.. Komolyra véve: pszichés beteg volt, reménytelen eset. Így akart kivonulni az életből.
2010. márc. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
92%
Koncz Virág-Győr. Beteg ember lehetett. A hírek alapján hajtották magukat. Reggel elmentek, este hazajöttek. A feleség volt a sikeresebb, a férj kevesebbnek érezhette magát.Sok családnak erőfeszítés megőrízni a gazdagság látszatát. A síelés lehet egy státusz-szimbólum: a hátuk közepére sem kívánják, legalábbis egyikük, de menni kell, mert ez ma sikk. Közben törik a csontjuk, mert nincsenek hozzászokva.Lehet, hogy összezárva,napokig nem volt a megszokott hajtás,egymás idegeire mentek. Ki tudja, hogy veszekedtek-e.Nem voltak nyitott emberek. Valahogy a képen látszik is a férfi szemeiben valami "befelé" nézés.Ki tudja, hogy a kis nő esetleg fontolgatta, hogy elhagyja. Talán, talán...ezt már nem tudjuk meg, csak a tény a biztos.
2010. márc. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Bárhogy is volt, az azért elég érdekes h vki felvágja az ereit, többször mellkason szúrja magát és aztán még berántja a láncfűrészt amit a homlokának nyom, aztán a torkának....
2010. márc. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Már soha nem fog kiderülni mi is történt ill miért is történt....

Pedig nagyon szép kis család volt.. :(

2010. márc. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
61%
Jaj, hagyjuk már a gazdagság látszatát...ez akkora belemagyarázás, hogy hihetetlen. Meg, hogy látod a szemében. Így utólag mindent belelátni. Majd lesz fejlemény vagy nem, de az tuti, hogy ez az egész baromság amit írtál.
2010. márc. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!