Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt anyósom szerint Kiszel...

Volt anyósom szerint Kiszel Tünde az anyák megtestesítője, tényleg így van ez?

Figyelt kérdés
Napi 8 órában dolgozom, elég keményen, hogy meglegyen mindenünk. Az élettársamtól elváltam, mert felelőtlen, megbízhatatlan apa. Az anyjával napi szinten tartom a kapcsolatot, hiszen gyakran megesik, hogy ő vigyáz a 4 éves gyerekre, illetve édesanyám. Volt élettársam anyja imádja a celeb világot, s már a tököm kivan, mikor délután 5-re odaérek, s azt kell hallgatnom, hogy bezzeg Kiszel Tünde mindig ráér a kislányára, s ha ő az én helyemben lenne, akkor bizony éjjel-nappal a gyerekkel lenne. Oké, ha a pénz nem létszükséglet, én is így tennék, de annyira megalázó ezt hallgatni mindig. Mitől lenne már jobb anya ez a bazári celeb Tünde?
2010. márc. 23. 14:13
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Azt olvastam hirtelen, hogy a volt anyósom Kiszel Tünde. XD

Amúgy, elég hülye az anyóspajátás. Még felnéz Tüncikére...Beszarás. XD

2010. márc. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
76%
Én anya vagyok, és kikérem magamnak! Engem például ne testesítsen meg Kiszel Tünde, mert annyira buta, hogy csak Karda Bea képes felülmúlni.
2010. márc. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
74%

nah mert ugye a TV csatornák nem butítják az embereket mi? itt az élő példa, hogy de, és károkat is okoznak speciel a kérdezőben.


szard le magasról az anyóst amúgy.

2010. márc. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
57%
Most valójában anyósoddal van problémád, vagy Kiszel Tündével? Úgy néz ki mindkettővel, de hát nem vagyunk tökéletesek, gondolom Te sem. Az igaz, hogy anyósod példálózása bosszantó, de ha nem Tündével hozakodna elő, hanem mással az sem lenne kevésbé irritáló. Nézd benne, hogy segít a gyerekre vigyázni, a másik, hogy Tünde nagyon szereti a kislányát és más is szokott túlzásokba esni, mindenkinek van gyenge pontja, semmivel nem rosszabb mint a legtöbb ember. Most nagyon jó témát hoztál fel, mert Tünde nagyon jó célpont a "tökéletes" embereknek. Őt még nem hallottam mocskolódni, gúnyolódni, azt sem hallottam a szájából, hogy "a tököm kivan" /ez ugye nem szép egy anya szájából?/. Inkább hagynánk egymást élni olyannak ki milyen és megtanulni elfogadni egymást, a másikban a jót meglátni. Nem a mi képmásunkra lett teremtve a világ, hiszen akkor is mindenki mást szeretne. A hétköznapokban csak lángésszel megáldott, odaadó, csupa türelem anyákat látunk? Ebbe jobb nem is belemenni, mert szomorú dolgokról lehetne beszélni.
2010. márc. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim válasza:
19%
Tünci szerintem is jó anya és mint ember semmi rosszat nem tett.
2010. márc. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

na ez jellemző erre az oldalra, a végén Tünci és az anyós a jó fej, az anyuka meg ejnye bejnye.

Kiszel Tünde szerintem is tökéletes anya, minden héten más pasival mutatkozik, néha becsúszik egy-egy b@zi is, mindenkinek kelletti magát, hazudozik a gyereke apjáról, a bugyijait mutogatja, a melle szinte mindig majd kiesik a ruhájából és a gyereke még véletlenül sem hiperaktív......kedves kérdező, valóban jó lenne ha ilyen lennél én drukkolok neked, h egyszer sikerüljön!!!

2010. márc. 24. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!