Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt anyósom szerint Kiszel...

Volt anyósom szerint Kiszel Tünde az anyák megtestesítője, tényleg így van ez?

Figyelt kérdés
Napi 8 órában dolgozom, elég keményen, hogy meglegyen mindenünk. Az élettársamtól elváltam, mert felelőtlen, megbízhatatlan apa. Az anyjával napi szinten tartom a kapcsolatot, hiszen gyakran megesik, hogy ő vigyáz a 4 éves gyerekre, illetve édesanyám. Volt élettársam anyja imádja a celeb világot, s már a tököm kivan, mikor délután 5-re odaérek, s azt kell hallgatnom, hogy bezzeg Kiszel Tünde mindig ráér a kislányára, s ha ő az én helyemben lenne, akkor bizony éjjel-nappal a gyerekkel lenne. Oké, ha a pénz nem létszükséglet, én is így tennék, de annyira megalázó ezt hallgatni mindig. Mitől lenne már jobb anya ez a bazári celeb Tünde?
2010. márc. 23. 14:13
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:

Igen, sorozatfüggő, s azokra az anyákra néz fel, akik gazdagok és celebek, és akik mutogatják a gyerekeiket a különböző lapokban.

Nem veszem magamra amit mond, csak idegesít már.

Tudja jól, hogy egy ideig kénytelen vagyok számítani rá, fél éves munkakeresés után végre találtam munkát. A volt anyósom jól él, hiszen elvált, s havi 300.000 Ft-ot kap csak ezért.

Idegesít, hogy lenéz, hogy megjegyzéseket kapok, hogy én nem vagyok jó anya, mert 8 órában dolgozom.

S akkor még jön itt nekem Kiszel Tüncikével is...nekem persze meg kuss a nevem, mert én elviszem reggel az oviba a kisfiamat, de délután már ő megy érte, és szerinte ez szégyen egy anyára nézve.

2010. márc. 23. 14:27
 12/26 A kérdező kommentje:
Élettársamtól elváltam... ->jó akkor úgy fejezem ki magam, hogy az élettársamtól külön mentünk.
2010. márc. 23. 14:30
 13/26 anonim ***** válasza:
100%

sajna megértelek h rá vagy utalva, egyik füleden be a másikon meg ki....egyébként meg azt tapasztaltam az ilyen lényeknél, h a pofázás megy csak, aztán meg neki is jó h lehet a gyerekkel

nem is értem miért nem a kisfiával foglalkozik, őt jobb szülőnek tartja, mert azt meg ő baszta el....én mondanám neki h én meg azokat az embereket nem értem akik ilyen gyerket nevelnek....na jó ne is alacsonyodjunk le....füldugó és mosoly

2010. márc. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%
Kiszel Tünde... Úgy konkrétan ki is Ő? Mert foglalkozása semmi és a gyerekének sem bír még egy tányér ételt sem megfőzni. A gyerek majdnem hajtőig levágott frufrujáról(amiről azért anyuci is tehet), rendezetlen életéről(azt sem tudta ki az apja és mai napig is mindenféle pasikkal jár Kiszel anyuci) és a fogai között lévő 3cm szünetről(ami orvosolható lenne ugye) nem is beszélve. Az, hogy egy éven egyszer összeáll a gyerekkkel egy naptár kedvéért még egyáltalán nem biztos, hogy olyan faszentos kis anyuci ő. Azért ezt elmondhatnád a kedves exanyósnak is. Nekem az az egész nő egy giccs, egy nevetséges idétlenség. Elnézést mindenkitől, aki kedveli.
2010. márc. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
60%

"Az anyjával napi szinten tartom a kapcsolatot, hiszen gyakran megesik, hogy ő vigyáz a 4 éves gyerekre"


Akkor nagyon becsüld meg őt, mert sokat segít neked.


Szerintem ezzel a Kiszel Tündés kommenttel arra akar utalni, hogy legyél többet a gyerekeddel, ne állandóan rá sózd, mert ő nem lenne köteles minden nap ezt vállalni tőled. Meg ha nem is vagy már a fiával, téged kisegíteni egyáltalán nem köteles. Te csak azért teheted meg, hogy rá számíthatsz, mert jó indulatú, és azért vigyáz a kislányra, mert az unokája/a fia gyereke. Ez egy célzás erre és azért mondogatja folyton, mert nem veszed magad észre. A volt anyósodnak teljesen igaza van és örülj neki, hogy szívességet tesz neked és ráadásul nem is bunkón, direkt módon mondta a szemedbe, hogy nagyon sok belőled, neki is meg van a saját dolga, élete, amit nem tud kiteljesíteni, mert majdnem minden egyes nap ő a babysitter. Te miért nem vagy inkább hálás neki ahelyett, hogy ilyen rosszindulatúan nyilatkozol róla? Majd akkor fogod értékelni a segítségét, ha már nem lesz!

2010. márc. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
Na igen, a gyereke, a kisfiam apja éppen kétes üzletek miatt máshol van, de ő szent és sérthetetlen...de azért Tüncike az igazi anya, mert ő is apa nélkül nevelte fel a kislányát, ha egyáltalán nevelte, vagy csak úgy pózol a képeken vele. Nem hinném, hogy rossz anya lennék, mert 8 órában melózom, nem értem, hogy az emberek miért ilyen rosszindulatúak, főleg családon belül.
2010. márc. 23. 14:47
 17/26 anonim ***** válasza:

"Nem veszem magamra amit mond, csak idegesít már." Ez egy idézet volt Tőled!

Ez nem így van, ahogy írtad. Ha nem vennéd magadra, akkor nem foglalkoznál ezzel. És így is kellene. Ez egy olyan kaliberű "téma" amivel nem tudsz mit kezdeni. Mivel nem vagy "celeb" (de utálom ezt a mai divatos kifejezést! :D), hanem munkából élő magyar nő, ezért nem teheted meg, hogy nem mész dolgozni. Ha olyan munkahelyet találtál magadnak, ahonnét nem tudsz elmenni a gyerekért az oviba, akkor ez ellen nem tudsz mit tenni. Mivel dolgoznod kell, ezért nem tudsz minden pillanatban a gyerekeddel lenni. De ezért nem vagy hibás, aki pedig ezt a szemedre veti az nem normális, de mivel nem normális, ezért megmagyarázni sem tudod neki, hogy teljesen téveszméi vannak. Azért hogy röhögj rajta, én a helyedben megmutatnám ezt a kérdést neki, illetve hogy ki mit írt, de csak ha kíváncsi vagy a képére. Illetve megmondhatod, hogy amennyiben pénzel titeket, úgy Te szívesen vagy éjjel-nappal a lányoddal és nem jársz dolgozni..... De most komolyan, engedd el a füled mellett!

2010. márc. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:

14:46


Félreértettél.

Nem írok róla rosszat, s nagyon sokszor kifejeztem a hálámat neki, mert délután elhozta az oviból a kisfiamat.

Nem akarom leírni a családi körülményeket, hosszú, a lényeg az, hogy miután szétmentem a fiától, az apától a kétes dolgai miatt, sokat veszítettem, ma már nem itt kéne tartanom, ahol most jelenleg vagyok.

Jómagam folyamatosan azon vagyok, hogy ne kelljen rászorulnom a nagymamákra, de kell egy kis idő, míg a dolgok rendeződnek. Akkor ezt megbeszéltem a nagyikkal, s mindenki áldását adta rá. Ha kell, vigyáznak a kisfiamra.

Ezért nem értem, hogy miért kapom ezeket a büntető szavakat.

2010. márc. 23. 14:54
 19/26 anonim ***** válasza:
Anyós csak irigy Tüncikére, mert ő azt nem teheti meg amit az a nő. De nem lát bele a hátterébe, hogy hányszor kelletett neki széttenni a lábát azért, hogy mindenhova odafurakodjon. Mennyit kellett keresgélnie, hogy meg legyen az apa is. Hát nagyon tisztességes nőszemély Tüncili!Valóságos pintapéldány! De erről a nőről lepereg minden.Anyósra meg kérdezz rá, ez célozgatás esetleg, hogy az unokáját már unja, vagy keressél más megoldást. Öntsetek tiszta vizet a pohárba!
2010. márc. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

Tündikénél miben merül ki a jó anya szerep? Lehet, hogy anyósod jobban tájékozott ezzel kapcs-ban. Viszont a gyerek, ha majd kinyílik a tudata, nem biztos, hogy büszke lesz az anyjára, habár nagyon szeretheti.

Kiszel Tünde inkább egy ős-asszony-anya-állat szerintem, az agy mint eszközt illetően:)

2010. márc. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!