Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt anyósom szerint Kiszel...

Volt anyósom szerint Kiszel Tünde az anyák megtestesítője, tényleg így van ez?

Figyelt kérdés
Napi 8 órában dolgozom, elég keményen, hogy meglegyen mindenünk. Az élettársamtól elváltam, mert felelőtlen, megbízhatatlan apa. Az anyjával napi szinten tartom a kapcsolatot, hiszen gyakran megesik, hogy ő vigyáz a 4 éves gyerekre, illetve édesanyám. Volt élettársam anyja imádja a celeb világot, s már a tököm kivan, mikor délután 5-re odaérek, s azt kell hallgatnom, hogy bezzeg Kiszel Tünde mindig ráér a kislányára, s ha ő az én helyemben lenne, akkor bizony éjjel-nappal a gyerekkel lenne. Oké, ha a pénz nem létszükséglet, én is így tennék, de annyira megalázó ezt hallgatni mindig. Mitől lenne már jobb anya ez a bazári celeb Tünde?
2010. márc. 23. 14:13
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

jesszusom, az antianyósok gyöngyszeme. hát ilyet még nem hallottam.

sztem beszéld rá anyósodat, hogy küldjön el egyet a bundabugyijából Tüncinek, mert ez a szenvedélye, a fehérnemű gyűjtés. Ott aztán majd megromlik az anyósod és a Tünci közötti plátói viszony.

2010. márc. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%

kedvenc állatfajom az anyós....komolyan kérded????

Anyu ismerte a csajt és hát finoman szólva is ledér nőszemély, gondolom mennyire jó anya, mikor azt se tudta megmondani h ki a gyereke apja....én elkerülném messziről az őrült nőszemélyt!!!

2010. márc. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Ugye nem mondod komolyan, hogy odafigyelsz és még fel is veszed ezt a zagyva szöveget? Mosolyogj és menj tovább, ez a javaslatom.
2010. márc. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Elnézést kérek, soha nem szoktam írni, de az anyósod buta és hülye felfogással rendelkezik. A celeb világban a nők nagy része nincs is otthon sokat a gyerekével. Bébisitterek gondoskodnak róluk. Miből élnek meg szerinte? Gondolom sorozatokat is falja nap mint nap.
2010. márc. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
ja! biztosan az a jó anya aki kiteregeti a gyerekét a nyilvánosságnak? itt már alapból bukik a dolog...
2010. márc. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
89%
Mondjuk legközelebb kérj kölcsön egy kamasz fiút és vidd el magadat a nagyihoz,hogy milyen igaza van Kiszelnek,jobb az,aki minimum 10 évvel fiatalabb ,mint te.
2010. márc. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
kiszel tünde egy b@lf@sz!
2010. márc. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

Anyósod elmebeteg.


Az a kicsapongó nőci a mintaanya? Röhej. :D :D

2010. márc. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Felolvastam a férjemnek a kérdést, ő azt mondja: "azt kell mondani, igen Mama, persze Mama." aztán léc...
2010. márc. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
57%
"Az élettársamtól elváltam" ezt hogy csináltad?
2010. márc. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!