Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tud ennyit aludni a férjem?

Hogy tud ennyit aludni a férjem?

Figyelt kérdés

Iszonyú, amikor itthon van, csak alszik. Két naponta dolgozik, az itthon töltött időből kb 3-4 órát van ébren. a gyerekkel se foglalkozik, ő fáradt. Este 8-tól alszik még mindig, majd délután is aludni fog a kicsivel csak ő kb 4-5-ig, utána folyt. köv. Ha nem hagyom és szóvá teszem, mit kéne csinálni, lehurrog, hogy ő dolgozik és kifárad, én meg nem hagyom pihenni.

Elegem van ebből! Akkora lusta!


2010. márc. 23. 08:05
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
77%
Valójában nekem nem az a gondom a férjemmel, h alszik, tegye meg ha belefér az idejébe, de az úgy nem működik h a másik még este 11 kor is tereget, ő meg pihikézik, mert fáradt. És hogy régen ilyen volt e, a gyerek születése előtt engem se vetett ki az ágy, aludtam, ha megtehettem.....változtam, ahogy az emberek változnak, de van aki nem?
2010. márc. 23. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. A kilátástalan helyzet valóban igaz, mert kicsit szarul vagyunk anyagilag, de hát tenni kell ellene, nem végig aludni az életet!!Közben a gyerek felnő...

Utolsó igazad van, én is tudnék aludni, és nem minden reggel a kicsivel kelni és kezdődik a mindennapos rutin, szívesen lustálkodnék néha még, nem kipattanni az ágyból és ellátni akicsit, mert különben sír. A férjem meg elfordul és alszik tovább, majd én mindent rendezek, hisz ő melózik én meg csak itthon vagyok. Egyébként rendőr, annyira nem megerőltető meló szerintem, vagyis mindig mondja, hogy uncsi. Reggel lustul 10-ig, majd durrog, ha szar a kaja, délután alszik majd este folytatás és néha a kicsi is belefér, de általában lepattintja, inkább csavarog.

Tehát a depresszió messze tőle, inkább beleszar a világba, neki jó, a többi meg le van t..va.

2010. márc. 23. 22:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!