Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tud ennyit aludni a férjem?

Hogy tud ennyit aludni a férjem?

Figyelt kérdés

Iszonyú, amikor itthon van, csak alszik. Két naponta dolgozik, az itthon töltött időből kb 3-4 órát van ébren. a gyerekkel se foglalkozik, ő fáradt. Este 8-tól alszik még mindig, majd délután is aludni fog a kicsivel csak ő kb 4-5-ig, utána folyt. köv. Ha nem hagyom és szóvá teszem, mit kéne csinálni, lehurrog, hogy ő dolgozik és kifárad, én meg nem hagyom pihenni.

Elegem van ebből! Akkora lusta!


2010. márc. 23. 08:05
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
27%
Az én párom is ilyen. Csak épp munkanélküli, "nincs jobb dolga". Nem kicsit kiakasztó...
2010. márc. 23. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
79%
vashiány,depresszió?
2010. márc. 23. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
65%
Szedjen magneB6-ot vagy supradyn multivitamint.
2010. márc. 23. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
46%
Én is úgy gondolom, hogy depresszió okozhat ilyen mértékű alváskórt. Szerinted is fennállhat ennek lehetősége? Ha igen, meg kellene próbálni orvoshoz küldeni.
2010. márc. 23. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Én is csak aludnék ebben a kilátástalan világban...

Van értelme bármit is csinálni?

Most úgy őszintén...

Belegondolt már ebbe valaki?


Én a lehetőséget keresem már 2 hónapja, hogy valami állandó bevételi forrást teremtsek ami nem ráfizetés sem anyagilag sem emberileg..

Mellesleg van némi kp tartalékom de egyszerüen nem látom mivel biztosíthatnám a szintentartását.

Akármit is talál az ember már lerágott csont, vagy eleve kudarcra van ítélve ezen térség sajátosságai miatt...

2010. márc. 23. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

2 naponta mennyit dolgozik, és milyen beosztásban? Lehet, hogy felborult a nemtudommije, ha pl. éjszakázik, vagy nem 8 (10?) órát dolgozik egy nap.

A másik tipp a depresszió, amit te csak fokozol azzal, hogy rámondod, "lusta". Pedig egyik fenti esetben sem lusta. Ha probléma van, meg kell keresni az okát és megoldani. (Orvos, új munkahely.)

Jóban-rosszban, tudod! Ez nálam mást jelent, mint lelustázni.

2010. márc. 23. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Jaj nem kell itt okjoskodni, minenki tudja hogy mi a baja szinte mindenkinek!


A rohadt pénz, meg a taposómalom, mneg hogy nem tudod meddig bírod még..


Mi más..

2010. márc. 23. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Körülöttem nagyon sok álomkóros ember van mostanában. De tényleg. Szerintem mindenki idegileg ki van merűlve a kilátástlan helyzettől.
2010. márc. 23. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
0%

Utolsó!


Pofa befog és ember végzi a dolgát aztán csókolom?


És meddig fog ez menni? És hova vezet?

Az életed csak telik - múlik.

Így akarod végigcsinálni?

Szerinted az a megoldás ha homokba dugod a fejed?

2010. márc. 23. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
77%

Mellesleg azt sem értem hogy aki meglátja a valóságos heylzetet, és fel tudja mérni mint pl én, azt miért kell elkönyvelni hogy depressziós aztán pont?


Amikor volt lóvém és biztosítottnak láttam az utánpótlását, hát mrahára nem voltam depreszziós és az sem érdekelt ha túlköltekeztem.

Mert tudtam hogy a maradékkal vissza tudom hozni pár ügyesebb húzással adás vétellel.

És marha jókat nyaraltun meg kirándultunk, ettünk, és ökörködtünk..


De ma? Azon aggódok hogy mikor fogok végleg leégni és hogy mi lesz utánna...


Ettöl lennék depressziós?

Ez csupán tisztánlátás és józan ész!

2010. márc. 23. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!