Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egész nap alszik 7 hetes...

Egész nap alszik 7 hetes kisfiam. Normális ez? Tegnap este sokszor fent volt. Ezért alszik most ennyit? De akkor ma este sem fog aludni?

Figyelt kérdés
2009. dec. 13. 19:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy ma is rossz éjszakátok lesz..nem lehet, hogy összecserélte a napszakokat?

Ha ma éjjel fenn lesz, akkor olvasgass utána, hogyan lehet visszaállítani.

2009. dec. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az én kisfiamnál is ez a helyzet ( Ő is hét hetes) tegnap borzasztó éjszakánk volt, bízzunk benne, hogy ma éjszaka is alszanka majd, én is félelemmel tekintek az este elé. Neked mennyit alszik rendes esetben,mikor ébred fel és hányszor? Nálam este 9-kor alszik hajnali 1-ig aztán három óránként kel
2009. dec. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

szia köszi a válaszod.

na milyen estétek volt? nálunk meglepöen jo. :)

amugy nálunk is detto ugyan ugy zajlanak az esték ahogy nálad. 9-kor lefektetem, egykor kel, aztán háromoránként...

de pár napja probálkozok a suttogo modszerével, eddig annyit sikerült elérnem, hogy 1 után fél hat-hat körül etetek ujra, de ugy hogy 4-töl a cumit dugdosom a szájába.

te probálkozol valamivel?

ja és nálam tegnap az vált be, hogy teljesen besötétitettem a szobát, és 23 fok volt bent.

(20-ban fázott, hiába irják azt a könyvek, hogy ne legyen 20 foknál több)

ma viszont már sokkal éberebb, már két és fél orája fent van. :)

remélem nálatok is jol telt az éjszaka. :)

2009. dec. 14. 12:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!