Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tud ennyit aludni a férjem?

Hogy tud ennyit aludni a férjem?

Figyelt kérdés

Iszonyú, amikor itthon van, csak alszik. Két naponta dolgozik, az itthon töltött időből kb 3-4 órát van ébren. a gyerekkel se foglalkozik, ő fáradt. Este 8-tól alszik még mindig, majd délután is aludni fog a kicsivel csak ő kb 4-5-ig, utána folyt. köv. Ha nem hagyom és szóvá teszem, mit kéne csinálni, lehurrog, hogy ő dolgozik és kifárad, én meg nem hagyom pihenni.

Elegem van ebből! Akkora lusta!


2010. márc. 23. 08:05
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Már bocs, de a rosszkedv és a tisztánlátás k* messze van a depressziótól, ami egy betegség, és nem múlik el csak úgy, kezelni kell. Az egyik legjellemzőbb tünete a sok alvás. Lehet, hogy a fenti szereplő nem az, de azt ne mi döntsük már el. Ha meg az, a felesége ne várja meg, míg öngyilkos lesz, mert ilyet is láttam már sajnos, nem egyet.
2010. márc. 23. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Azt írtad, hogy a férjed...ha ennyire zavar a dolog, akkor minek mentél így hozzá? Eddig nem aludt sokat csak most hirtelen elkezdett?
2010. márc. 23. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
77%

ma 09:12


Hát én nem tom..


Már miért lenne messze?


Ha belegondolok a helyzetembe és tisztán látom hogy nem tudok mit csinálni hogy bármi jelentősebb változást is elérjek, hát baromi rossz kedvem lesz..

2010. márc. 23. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

De szerintem ezzel más is így van..


A férjed meg azért alszik mert menekül!


Menekül ettöl a tehetetlen helyzettől, oda ahol nyugalmat talál, ahol nem ezt látja minden percben, menekül az álmaiba...

2010. márc. 23. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

Vannak nagy alávsigényű emberek. Ha korábban is ilyen volt, akkor ő tényleg ilyen lehet. Ha viszont régebben nem volt ilyen, akkor valami más oka lehet. Talán vitaminhiány, vagy esetleg lelki oka van.

Szerintem érdemes lenne felkeresni a háziorvost, mert ilyen sokat még egy kisgyerek sem alszik, egy felnőtt embernek ideális esetben nincs szüksége ennyi alvásra. Egy vérvétellel simán meg lehet állapítani, hogy nincs-e valami hiánybetegsége. Szerintem próbáld rávenni, hogy nézesse meg magát orvossal. Hozd fel a témát, de nem parancsolóan, vagy vádlóan, csak említsd meg neki, hogy szerinted ennyi alvás kicsit több, mint amennyire egy egészséges embernek szüksége van, és az ő érdeke is az lenne, ha a dolog végére járna.

2010. márc. 23. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
47%

Ezen nem fog segíteni az orvos..


Ezen egy lottóötös segítene csak!


Bárkivel fogadok hogy az ember visszafiatalodna egy hét alatt 20 évessé

2010. márc. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
0%
igen, én is készültem feltenni a kérdést, hétvégén felkeltettem, h hozzon már nekünk valamit reggelire a sarki kisboltból, mert semmi nincs itthon....3/4 8-kor, aztán olyat kaptam, h öröm volt hallgatni.....jójó h dolgozik, de ő vagy a tévé előtt ül v alszik, közben meg fut a lakás, a gyerek rajtam lóg.....én is aludnék,nem mondom, de akkor mi lenne?.....
2010. márc. 23. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
A túl sok pihenési lehetőséggel járó életmód jobban kifáraszt, mint az intenzív állandó elfoglaltsággal járó mindennapok. Ez az én tapasztalatom. A párod nincs eléggé lefoglalva, és a szervezet ilyenkor tartalék "üzemmódra" kapcsol, mint egyes állatoknál a téli álom időszaka, csak mi annyit mégse tudunk aludni. A párodnak intenzívebb beosztással kéne rendelkeznie, hogy fittebb legyen, csak ezen nem tudom, mennyi lehetőség van változtatni. Én azt vettem észre magamon, hogy ha elfoglaltabb vagyok, jobban be tudom osztani az egyéb időmet is, és hasznosabban el tudom tölteni a szabadidőt is, frissebb vagyok, mint amikor kevesebb a munkám és nem is kell korán kelni. És ez nem szándékos.
2010. márc. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:
46%
Az én férjem is mindig aludni akar. De eddig nem gondoltam rá hogy ez depresszió lenne. Vagy mégis?
2010. márc. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kéne bántani ezért a férjedet,sőt,csodálkozni sem kell.Ő valószínűleg nem fizikailag,hanem idegileg merült ki.Néha bántás helyett jó szóval is lehet a másik felé fordulni.Ha én szeretek valakit,akkor is mellette vagyok,mikor mélyponton van.Lehet ez alapvető lustaság is,igen,viszont más is meghúzódhat a háttérben.
2010. márc. 23. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!