Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért szülnek olyan emberek,...

Miért szülnek olyan emberek, akik még egy saját, fix környezetet sem tudnak teremteni?

Figyelt kérdés

Soha nem értettem, hogy miért ilyen felelőtlenek az emberek.


Értem én, hogy kevés a pénz, rossz a fizu. De már az elején elrontották az életüket.


Tanulni kellett volna, fejlődőképes munkahelyen elhelyezkedni és spórolni. Abból venni egy lakást, és utána szülni gyereket.

Erre sokan mit csinálnak? Elvégzik a középsulit, szereznek egy pasit, megd.gatják magukat, és gyereket szülnek. Aztán mennek albiba, ahonnan kirakják őket, majd paráznak, mert nem találnak új albit gyerekkel együtt.


Minek kell gyereket szülni a semmire? Ha megvan a biztos háttér, szüljön. Ha nincs, akkor ne albiba szüljön, hanem ne szüljön. Vagy ha tudja, hogy egyszer szeretne gyereket, akkor tanuljon, hogy jó melót kapjon, vagy fogjon ki egy pénzes pasit, aki eltartja.


2015. nov. 24. 12:27
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
58%
Rég kihaltunk volna, ha csak a gazdagok vállalnának gyereket.
2015. dec. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
19%
Nem beszelve arrol, hogy egy gyerek kb egyetemista koraig gyakorlatilag alig kerul penzbe, pontosabban nem tobbe, mint amennyit egy normal csaladi koltsegvetes elbir. Ott mar megugranak a koltsegek, node 18 ev alatt azert ossze lehet sporolni egy tisztessegesebb osszeget.
2015. dec. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
100%
Na, ezen jót röhögtem, hogy a gyerek alig kerül pénzbe...
2015. dec. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
45%

"Nincs gyerekem,de szerintem semmi közöd ahoz,hogy más mit csínál,ahoz meg végképp,hogy mível rontják el az életűket. "


Az a baj drágám,hogy nem csak a saját életüket rontják el,hanem a gyerekét is.

2016. nov. 3. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
45%
Hogy a kérdésedre válaszoljak kérdező,azért,mert az állam tömi őket pénzzel..
2016. nov. 3. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!