Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátnőm 16 én 19 össze...

Barátnőm 16 én 19 össze szeretne velem költözni mi erre a megoldás?

Figyelt kérdés
Szóval az ok főleg a szülei úgy viselkednek vele mit egy rabszolgával csak ugráltatják és nem engedik sehova semm!
2015. nov. 21. 22:34
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is bírjátok ki azt a kèt èvet. Mi barátommal 17 evesek vagyunk ès 2 ève egyutt vagyunk boldogan. Eszunkbe se fordult h egybe koltozzunk. Sot szerintem nem is lenne jo, mert akkor nagyon sokat egyutt lennenk es bele unnank valoszinuleg. Hiszen mindketten mèg fiatalok vagyunk. Adjatok időt a kapcsolatotoknak ti is. Nèha egy kis távolság jót tesz. Es jobban fogjátok becsülni az egyutt alvos,filmezos delutanokat/esteket amiket egyutt tolthettek. Mindennek meg van a maga ideje.:)
2015. nov. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
74%
Mit akarsz te egy 16 évestől?..
2015. nov. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

"Tévedsz most jártam utána és 16-evesen be megy a gyamugyre és szülő bármennyire tiltakozik a lány el költözhet!"9


Akkor mi a kérdés? ha te jobban tudod...

2015. nov. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Igaza van az előzőnek, az, hogy néha el kell otthon mosogatni és nem engedik suliidőben hajnalig dorbézolni, nem indok arra, hogy elköltözzön. Megnézik, hova, kihez menne, ki lenne a törvényes képviselő, jobban biztosítható-e ott a fejlődése (iskolai előmenetel, pályaválasztás stb.), mint a szülőknél.

Meg lehet próbálni, de nem biztos, hogy érdemes, és nagy valószínűséggel fölösleges.

2015. nov. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
90%

#9: Nagyon tévedsz.


Próbáld ki hétfőn élőben, és koppansz, mint a cserebogár.

2015. nov. 21. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

"Tévedsz most jártam utána és 16-evesen be megy a gyamugyre és szülő bármennyire tiltakozik a lány el költözhet!"


Haha. Ahogy azt Móriczka képzeli...

Létezik ugyan olyan, hogy a "szülői ház elhagyása", de nem arra szolgál, hogy bármely 16 éves elköltözhessen a pasijához, nem is engednék.

Rokonhoz nagyobb eséllyel, ha nagyon problémás az otthoni helyzet.

2015. nov. 22. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
89%

"csak ugráltatják és nem engedik sehova semm!"


Azaz vannak feladatai, es nem azt csinal amit akar?


Eddig nekem ez teljesen normalisnak tunik, sot.

2015. nov. 22. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
88%
Nem unjátok még századszor is feltenni ezt a kérdést?
2015. nov. 22. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
77%
miből akarod eltartani a csajt meg magadat
2015. nov. 22. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

16 évesen koliba mehet, vagy rokonokhoz lakni. nem hiszem, hogy hivatalosan megengednék a gyamugyon hogy a pasijahoz költözzön.es szerintem nem is baj. 16 évesen otthon a helye még. és ha hozzád koltozne is gondolom ugyanúgy ki kéne venni a részét a házimunkabol.

az hogy nem engedik mindenhova, az is elég gyenge indok. felteszem azért csak elengedik, valahogy csak szoktatok találkozni. gondolom itt olyasmiről van szó, hogy nem engedik ott aludni nálad, és társai.

és ha tegyük fel kiharcoljàtok, hogy mégis hozzád koltozhessen. ha szakítotok akkor mit csináljon? szerintem ne akard elrontani a jövőjét, várd ki, hogy legalább a gimit elvégezze.

2015. nov. 22. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!