Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan vegyem rá a barátomat,...

Hogyan vegyem rá a barátomat, hogy nálam aludjon?

Figyelt kérdés

Reggel megy sajna dolgozni és 4:15kor kel,ezért nem szeretne nálam aludni,mert nemtudja rendesen kialudni magát:( De a volt élettársával eggyütt laknak ketten:S

És tudom,hogy nem csal meg meg semmi,de szeretnék vele lenni:) Mert tegnap reggel 5re értünk haza és ő is ment haza én is.


2010. márc. 20. 18:54
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Hidd el engem is zavar és sajnos sokat is vitázok érte. De akkor is megbizom benne! És ezek csak ilyen kis düh rohamok amikor ezek miatt "veszekszünk" :) de nem hagyom hogy egy ilyen ribi aki nem fogja fel hogy nem szivesen látják és elmehetne már tönkre tegye a mi boldog életünket:)
2010. márc. 20. 20:47
 12/14 anonim ***** válasza:
Azért jó neked, hogy így fogod fel. A helyedben biztos ott aludnék, hagy legyen szar a csajnak :)
2010. márc. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
92%

Nem, a csaj nincs végleg kirúgva. Hidd el, hogy őt is megfekteti néha a kedves barátod... Ha ennyire rossz lenne együtt élni, akkor a pasid már régen elköltözött volna, ha máshová nem, hát albérletbe. Vagy hozzád. Vagy haza anyuékhoz.

Hidd el, hogy akik utálják egymást, azok nem fognak egy fedél alatt maradni, hacsak nem munkanélküli eltartott az illető.

Nem akar nálad aludni és a fáradtságra hivatkozik? Hajnali ötkor értetek haza, és még tőled hazament? Hát bocs, de számomra ez egy igen gyenge érv...

Szerelmes vagy és igencsak vak. Hiába mondod, hogy ismered a pasit, mert nem ismered. Fogadjunk, hogy még egy éve sincs, hogy együtt vagytok! :P

Egyszer te is csak röhögni fogsz magadon, hogy naiv kislányként bedőltél a pasinak.

2010. márc. 21. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó válaszoló!


Nem tudsz semmit sem rólunk én viszont igen. Nem irok semmit a válaszodra,de nem is érdekel. Elment a fülem mellett. azért kösz

2010. márc. 21. 15:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!