Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan vegyem rá a barátomat,...

Hogyan vegyem rá a barátomat, hogy nálam aludjon?

Figyelt kérdés

Reggel megy sajna dolgozni és 4:15kor kel,ezért nem szeretne nálam aludni,mert nemtudja rendesen kialudni magát:( De a volt élettársával eggyütt laknak ketten:S

És tudom,hogy nem csal meg meg semmi,de szeretnék vele lenni:) Mert tegnap reggel 5re értünk haza és ő is ment haza én is.


2010. márc. 20. 18:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
az szép,hogyha ennyire megbízol benne. :) én nem tudnék...
2010. márc. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Hú... Hát nem sok csaj tűrné el, hogy a volt élettársával lakjon a pasija. Én még egy sima csajt sem tűrnék.
2010. márc. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
sajna közös a ház és a csaj nem megy el pénz nékül, és hirtelen nemtud elővarázsolni a barátom milliókat.
2010. márc. 20. 19:14
 4/14 anonim ***** válasza:
Akkor aludj nála te, sőt költözz oda... túrd ki a csajt. :)
2010. márc. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
Azért barátom én 20 éves vagyok, és fiú! De akárhogy is, ha az ő pénze is benne van a lakásba nem túrogatunk ki senkit! Talán milyen lenne ha téged túrna ki a párod szeretője a lakásotokból akiről ráadásul még nem is tudsz???
2010. márc. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Jobb, ha a barátod a saját házában alszik, mert végül a csaj még őt túrja ki.

Inkább te butorozz oda valamilyen szinten /ott alvás/. Úgy talán a volt barátnője is hamarabb odébb áll.

2010. márc. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Tud rólam a csaj

13évet voltak együtt. De a lakáson meg az autón kivűl már semmi közük egymáshoz,annyi persze hogy a csaj teper ezerrel (de nem csak ilyenkor kell "jókislánynak" lenni) És ráadásul meg is csalta 8hónapon keresztül a barátomat-.-

De nem fogja fel hogy ennyi volt kivan rugva.

2010. márc. 20. 19:52
 8/14 anonim ***** válasza:
Nincs az kirúgva... Jól el vannak ők még együtt, hidd el. Tapasztalatból mondom.
2010. márc. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Tuti nem:) Tudom hogy nem...Akárki akármit is mondd tudom hogy ez nem igy van. Engem szeretés ezzel a csaj is tisztába van. :) És nem kérek több olyan kommentet amiben az van hogy "tuti átcsesz vagy szereti a csajt stb"

Én ismerem:)

2010. márc. 20. 20:37
 10/14 anonim ***** válasza:
Mondd már meg hogy csinálod. De komolyan. Én akkoris féltékenységi rohamot kapok ha egy lány osztálytársával beszél. Pedig én is tudom, hogy szeret. A volt csajáról ne is beszéljünk, azt hittem megőrülök amikor megcsörgette a csaj.
2010. márc. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!