Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti megbántódnátok, ha a...

Ti megbántódnátok, ha a párotok ezt csinálná?

Figyelt kérdés
Akárhányszor megyünk valahova,és valamelyik üzlettársa velünk jön autóval, mindig megkér hogy üljek hátra. Ez csak szerintem bunkóság? Együtt is lakunk már.
2015. nov. 11. 13:16
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
28%
Miért nem ?zed a párod, ha ennyire zavar és miért idegenekkel akarod megtárgyalni ezt a jelentéktelen problémát, a párkapcsolat lenyege ez is lenne, ha vmi zavar megkérded, equal párkapcsolatban ez alap lenne, de ha visszaolvasod amit írtál megválaszoltad saját magad...
2015. nov. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
42%
Nem tudom, nekem valahogy alap volt mindig, hogy ha kocsija van valakinek, akkor a mellette lévő hely a párjáé. (Nyilván más a helyzet, ha idős embert visznek, aki jobban kinyújtaná a fájós lábát, vagy két méter magas pasit, akit csak oda lehet behajtogatni.)
2015. nov. 12. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 A kérdező kommentje:

Utsóelőtti,ha visszaolvasol, láthatod hogy megbeszéltem a párommal is.ugyanakkor kíváncsi voltam az általános véleményekre,tudod,erről szól ez az oldal.

Köszi mindenkinek a válaszokat!

2015. nov. 12. 06:08
 34/38 anonim ***** válasza:
0%
Előbb minket kérdeztél és utólag őt erről ennyit, no comment....
2015. nov. 12. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
57%
Kákán a csomó.
2015. nov. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
82%

Ne törődj azokkal, akik szerint piszlicsáré az ügy, de azért veszik a fáradságot, hogy ide irkáljanak. Szerintem nagyon nem piszlicsáré.

Remélem, hamarosan előre ülsz :-).

2015. nov. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
18%

Csak alapvető illem.


A családtag -vagy majdnem az- illik, hogy az előnyösebb helyzetét a vendégnek átadja. Önként. Főleg, ha jóval idősebb; akár munkatárs, akár főnök; csak az számít, hogy vendég, és ne érezhesse kirekesztettnek magát.

2015. nov. 18. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem meg nem az számít, hanem hogy a házastárs nem szabadon mozgatható, hanem házastárs. Ez nem azt jelenti, hogy vérző körmökkel kapaszkodom az anyósülésbe, ha valaki nehezen mozog, nagyon idős, előre ültetem.

De alapvetően az én helyem van a férjem mellett és fordítva, hogy a társam érezze, hogy megkapja az őt megillető helyet, és nincs kirekesztve minden alkalommal, amikor "külsős" ül be.

2015. nov. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!