Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti megbántódnátok, ha a...

Ti megbántódnátok, ha a párotok ezt csinálná?

Figyelt kérdés
Akárhányszor megyünk valahova,és valamelyik üzlettársa velünk jön autóval, mindig megkér hogy üljek hátra. Ez csak szerintem bunkóság? Együtt is lakunk már.
2015. nov. 11. 13:16
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
70%
Istenem mekkora problémád van... irigyellek.
2015. nov. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
28%

Szerintem a pár helye van elöl. Az üzlettárssal targyaljon máshol. Udvariasságból lehet valakit előre engedni, de nem jár - a pár az első.

Erdekes volt, mikor egyszer egy rendezvényről ket embert vittünk haza a férjemmel: egy 93 éves hölgy ismerosunket, es egy akkor először látott hatvanas férfit. A holgyet előre ültettem. Mikor odaértünk a házához, a nénit kisegitettem a kocsiból, majd előre ültem, amit a férfiú rossz néven vett. En meg nem értettem.

40/N

2015. nov. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 A kérdező kommentje:
Jo, akkor leirom a mai konkrét sztorit. Ebédelni mentünk az egyik munkatàrsunkkal ( a mi autonkkal), akit mind a ketten elég jol ismerünk. Igaz, ö férfi éS idösebb, nagyobb darab is, lehet hogy ezért akarta, hogy ö üljön elöre. (ök mindketten felettem àllnak a munkahelyi hierarchiàban)Olyan esetekben szokott ez elöfordulni, ha példàul nagyobb nemzetközi kiàllitàsokra megyünk együtt (egy helyen dolgozunk) és ott valaki velünk jön, vagy üzleti vacsoràn veszünk részt és mi viszünk valakit. Ilyen esetekben nem is zavar, de a mainàl egy kicsit rosszul esett, mivel itt nem kifejezetten üzleti talàlkozorol volt szo, csak egy ebédröl egy munkatàrssal. Volt màr olyan, hogy az én kocsimmal mentünk valahova, de én sosem kértem meg, hogy üljön hàtra, még akkor sem, ha nem vett részt a tàrsalgàsban. Igen, ez biztos tök piszlicsàré dolog, de én mégis kivàncsi voltam, hogy màsnak erröl mi a véleménye.
2015. nov. 11. 16:24
 24/38 anonim ***** válasza:
78%

Teljesen megértem, hogy ha az üzlettárs jön, akkor mondjuk hátra kell üljek, de egyéb esetben miért? Engem is bántana. (mondjuk az nem értem, hogy a férj hová megy egyszerre a feleségével és az üzlettárssal, nekem ez nem jön össze, maximum ha az üzlettárs barát is egyben)


Nálunk is volt már olyan, hogy mentem a férjemért, és hazavittük a kollégát, aki hátra ült. Sőt, engem is vittek már haza, és hátra ültem. Szerintem teljesen jogosan. Ők egy család, és munkaidőn kívül a családi autóval szívességből elvittek. De ezek szerint én gondolom rosszul.

2015. nov. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
51%

16:25


én is így gondolom.

(amúgy öregapót én sem értem - lehet ki akart eledkezdeni? csak vicceltem)


kérdező:

keress más munkahelyet, aztán más lesz a felállás, nem lesz ez a "csicskáztatás", hogy nyuszika hopp ülj hátra, mert én azt mondtam.

ez az egyhelyen dolgozunk úgysem lesz hosszútávú (mert egy idő után nem csak a kocsiban,hanem otthon is eljátsza ezt és "csicska" leszel,akinek majd megmondja mit és hogyan csináljon és nem csak a munkaidőben. ha pedig ez a kocsis sztori már eleve nem tetszik neked, akkor az nagyon nem fog)


ne haragudj,nem akartalak megbántani, de máshogy nem tudtam volna leírni. rmélem átmegy az üzi ;-)


(esetleg érvelhetnél neki azzal, hogy te soha nem mondtál ilyet neki, és ugyanezt várod tőle is amúgyisnagyon bánt és zavar. én személy szerint kíváncsi lennék arra, hogy miután szóltál neki és megbeszéltétek, hogyan reagál azt követően. mert ha még mindig hátra ültetne én bevallom őszintén: menekülnék abból a kapcsolatból)

2015. nov. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 A kérdező kommentje:
Na most beszéltünk és azt mondta,hogy ő csak azért mondta,mert az illető nagydarab volt. Mondtam h rosszul esett és mondta h ő nem akart megbántani egyáltalán. Majd meglátjuk mi lesz....
2015. nov. 11. 17:35
 27/38 anonim ***** válasza:
65%
Ejj, de nagy problémád van...
2015. nov. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
64%
Ennyit pörögni ezen a baromságon...
2015. nov. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
38%

Évekkel ezelőtt amikor a férjemmel megismerkedtem,levitt ugye a szüleihez bemutatni,ott töltöttünk pár napot.A második nap elmentünk a szüleivel a mellettük lévő városba,amikor ültünk volna be a kocsiba,kérdeztem ,hogy akkor az anyukája ül-e előre,de mondta a férjem,hogy szó sem lehet róla,senki ne üljön az én helyemre,ha én is ott vagyok.Ez nálunk azóta is így működik,lehet az az atyaúristen,akkor is hátra ül,ha én is ott vagyok.Mert lehet nagydarab egy férfi,akkor is elfér a hátsóülésen,hisz az 3 személyes.Apósom is beült egyszer a helyemre,de a férjem hátraültette őt is.

Igen,engem is bántana ha ez nem így működne.

2015. nov. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
28%
Ez nálunk alapvető, ha más is van, felajánlom én is vagy a férjem is (attól függően kinek az ismerőse, rokona, munkatársa), hogy hátra ülünk.
2015. nov. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!